dzikie zwierzęta

Jak wychować psa?

 • Posted on: 4 October 2022
 • By: addmean
Author: Gore Fiendus (Jerry Frausto)'s
Każdy z nas marzy o tym, by jego czworonożny przyjaciel był psem idealnym, najlepiej czytającym w myślach właścicielowi. Takie historie obserwujemy niestety tylko w kinie, a o to, aby nasz pies był idealny lub chociaż przypominający ideał zachowania, właściciel musi zadbać sam poprzez odpowiednie metody wychowawcze.

Dlaczego karmy dla naszych zwierzaków warto kupować w Internecie?

 • Posted on: 2 September 2022
 • By: addmean
kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Posiadanie zwierzaka to bardzo duża odpowiedzialność. Należy prawidłowo dbać o pupila, poświęcać mu czas, wracać uwagę ich zdrowie. Rzecz jasna nie można zapomnieć o tak mogłoby się wydawać podstawowych czynnościach, jak odpowiednie karmienie, zapewnienie higieny czy przygotowanie posłania. Warto przeznaczyć więcej miejsca na zagadnienie diety naszego pupila, które teoretycznie wydaje się łatwym elementem wychowania zwierzaka, ale może rodzić wątpliwości.

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać swojemu kociakowi, by był zdrowy?

 • Posted on: 12 August 2022
 • By: addmean
Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ludzie od dawna przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęło się to dawno temu i ciągnie się to do dzisiaj. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do uboju i na mięso. Po drugie, już ludzie pierwotni zaczynali zauważać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim psowate, łatwo oswoić, a gdy już się to uda, te odwdzięczają się między innymi przywiązaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a nawet, po właściwym szkoleniu, pomocą w szukaniu zwierzyny i polowaniach.

Z jakiego powodu takie rzeczy, jak karma dla psa pożądane byłoby nabywać poprzez sieć?

 • Posted on: 11 August 2022
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Obecnie coraz więcej ludzi ma jakiegoś psa, który jest jedną z najwspanialszych postaci w życiu danej familii. Jest to nader znaczące, ponieważ ma nie tylko swego rodzaju elementy edukacyjne, ale również po prostu dużo ludzi lubi spędzać czas ze zwierzęciem, jaki niekiedy może się wydawać wie więcej o drugim człowieku, niż on sam.

Praktyczne akcesoria takie jak lampy i terrarium do hodowli rozmaitych gatunków zwierząt

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
zwierzęta - ogląd
Author: Helena Polak
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadanie własnego zwierzęcia nikogo nie zaskakuje. Większa ilość ludzi preferuje najbardziej sławne domowe pupile, takie jak psy albo koty. Wielką sławą cieszą się również wszelkiego gatunku gryzonie, które są bardzo dobrym wyborem dla najmłodszych członków rodziny. Jednak jest bardzo wielka liczba ludzi, którzy preferują troskę nad bardziej egzotycznymi zwierzętami
.

Karmy dla psów, których jakość jest zadowalająca

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Właściciele zwierzaków dużo uwagi poświęcają temu, co ląduje w ich żołądkach. Odpowiednia dieta to nie jedynie właściwie konieczność u nas, ludzi, jednak także bardzo znacząca część codzienności u zwierząt. Dobrze jest poznać składy wybieranych karm dla psów, by szybko odróżniać ją od tych niewskazanych.

Czym się kierować w szukaniu lektur?

 • Posted on: 4 August 2022
 • By: addmean
biblioteka miejska
Author: jef1947
Source: http://www.flickr.com
Osoba wykształcona powinna wygospodarować odrobinę czasu na czytanie książek. Nie tylko specjalistycznych, mających związek z zawodem który wykonuje. Przyznaję jednak, iż nie łatwo jest zorientować się w gąszczu tytułów. Jeśli pragniemy dowiedzieć się co warto przeczytać?, możemy wspomagać się omówieniami w internecie. Jest to klasyczne podejście w wyborze lektury. Bardzo często także pomocą może być bibliotekarz albo fachowy sprzedawca książek. Aktualnie, w dobie internetu, możemy się nim również wspomóc przy wyborze lektury. Znajdziemy kilka serwisów dla osób kochających czytać. Najpopularniejsze to Biblionetka.pl jak też Lubimy Czytać.pl. Logując się tam, mamy dostęp do naszych półek, do półek naszych znajomych czy też do recenzji książek. Portale w/w zamieszczają nawet przygotowane specjalnie dla nas propozycje pozycji, co może być dla nas przydatną podpowiedzią.

Oczko wodne - próba definicji

 • Posted on: 3 August 2022
 • By: addmean
Oczko
Author: cliff1066
Source: www.flickr.com
Z przydomowymi ogrodami mamy w naszym kraju do czynienia od dziesięcioleci, można więc mówić o tym, że na stałe wpisały się już w polski krajobraz. Nie da się jednak ukryć tego, że w ostatnich latach zmieniają się pełnione przez nie funkcje, a przeobrażenia, z jakimi mamy obecnie do czynienia, są naprawdę znaczące. Istotną rolę w nich odgrywa obecnie oczko wodne.

Zima w oczku wodnym

 • Posted on: 22 July 2022
 • By: addmean
Zima w ogrodzie
Author: liketearsintherain
Source: www.flickr.com
Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.

Jak dbać o swoje futrzaki, żeby nie stanowiły one jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia lokatorów

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
Koty
Choć przywykło się twierdzić, że koty lubią chodzić własnymi ścieżkami, a nawet, że bywają fałszywe i nieobliczalne, to stają się zwierzakami niezwykle często hodowanymi i to nawet przez damy mieszkające w wieżowcach w ogromnych miastach. Rzecz jasna o dużo lepszym miejscem dla naszych pupili bywają gospodarstwa wiejskie, bo tu mają doskonałe warunki do życia. Jednak niezależnie od tego, pod jakim adresem mieszkają nasi ulubieńcy, zawsze powinni być obżarci i czyści.

Nowości w sklepie zoologicznym czyli wszystko dla naszych pupili.

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
pies
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasy gdy w sklepach zoologicznych zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla psów czy kotów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno minął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, fretek czy zeberek i żółwi są o wiele bardziej wymagający. Ozdoby zamiast obroży, wymyślne drapaki, transportery wyglądające jak małe domki czy legowiska imitujące prawdziwe łoża to tylko wierzchołek góry lodowej zoologicznego wyposażenia.

Wakacje w siodle

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Na terenie naszego kraju jazda konna, od kilku dłuższych lat zdobywa coraz bardziej pokaźną liczbę fanów. Wiele osób urzeczonych jest bliskim kontaktem z koniem, a dumę daje im zdobywanie jeździeckich umiejętności. W trakcie czerpania przyjemności ze swojego hobby, pojmują, że jazda konno nie jest ani bardzo droga, ani sprawiająca trudności.

Uczenie pieska chodzenia na luźnej smyczy, wymaga od właściciela dużo poświęcenia.

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Oddanie psa i miłość to bezcenny klejnot. Trzymanie psa to też jego właściwe wyuczenie dobrych manier. Wyłącznie do właściciela psiaka należy wybór, czy chce wykonywać wszystkie zachcianki swojego psa, czy może nauczy go dobrych przyzwyczajeń. Mimo to warto przeznaczyć trochę czasu na szkolenie psa, dzięki temu tworzą się i nawiązują się więzi między właścicielem a psiakiem.

Ferie zimowe - a może stadnina koni?

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
konie
Source: flickr.com
Niegdyś jazda konno była codziennością - chociaż i tak nie można powiedzieć, że wszystkich było stać na kupno konia. A jak jest dzisiaj? Cóż, jeśli posiadamy auta, a do tego są autobusy oraz pociągi, nie powinno dziwić, iż konie w transporcie są najzupełniej niepotrzebne. Jednakowoż w rolnictwie ciągle są one jak najbardziej pożądane. W turystyce również, a na pewno są fajną atrakcją. Zwłaszcza dzieci będą szczęśliwe, jeśli odwiedzą stadninę koni. Naturalnie to powinna być taka stadnina, gdzie konie są respektowane, całkowicie zadbane. To dobrze, że rośnie świadomość społeczna, bo owe zwierzęta również mają uczucia.

Oferta jeździecka dla Warszawiaków

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
koń
Jazda konna zdaje się być znakomitą rozrywką tak samo dla dzieci jak i dla starszych osób. Zamiłowanie do koni to cecha ludzi wrażliwych i kochających naturę i ciszę. Przebywanie z koniem sam na sam oraz możliwość jazdy na wolnym powietrzu jest cudowną formą spędzania weekendów tak samo z naszymi dziećmi jak i z przyjaciółmi.

Jakie produkty dla gołębi musimy kupować?

 • Posted on: 28 May 2022
 • By: addmean
Karmy dla psów ZiwiPeak
Source: www.zwierzakowo.pl
Gdy zajmujemy się hodowlą gołębi, to chcemy uzyskać świadomość, że będziemy mogli dzięki nim chociaż trochę zarobić. Mimo wszystko żeby tak działo się, powinniśmy o nie dobrze zadbać, a to znaczy, że musimy powiedzieć, co okazuje się być im potrzebne do odpowiedniego rozwoju.


Jakie produkty dla gołębi powinniśmy wybrać?


Powinno się sobie zdawać sprawę, że gołębie muszą okazać się być dobrze potraktowane, jeżeli pragniemy mieć świadomość, że zostaną doceniane na przeróżnego rodzaju targach.

Spuszczele – w jaki sposób zabezpieczyć drewno przed niniejszymi owadami oraz jak sobie radzić, kiedy spuszczele już zainfekowały budynek

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
spuszczele
Author: red.raleigh
Source: http://www.flickr.com
Spuszczele są jednym ze szkodników drewna, który może zagnieździć się zarówno w pojedynczych wyrobach z drewna, jak i w całych budynkach, a wtedy zwalczanie spuszczela jest już zdecydowanie cięższe. Czym cechuje się ten owad i co zrobić, gdy dostrzeżemy jego obecność? Rozpocznijmy od tego, że spuszczele to jedne z najgroźniejszych szkodników, które należą do chrząszczy należących do rodziny kózkowatych. Atakują jedynie martwe drewno, a więc takie, jakie zostało wycięte. Może to być tak samo drewno krajowe, jak i zagraniczne gatunki, na przykład modrzewie.

Karmy dla psów, które uwzględniają najistotniejsze potrzeby psa

 • Posted on: 25 May 2022
 • By: addmean
Karma dla psów
Source: www.sxc.hu
Każdy wielbiciel i jednocześnie właściciel psów z pewnością dba o to, aby jego pupil zawsze był zdrów i radosny. Posiadanie psa wiąże się z ogromnym obowiązkiem, chociaż jest to także wielka przyjemność, bowiem żadne inne zwierzę nie przywiązuje się do człowieka tak trwale jak pies. Żeby w jak najlepszy sposób dbać o swojego czworonoga bezsprzecznie powinnyśmy pamiętać o jego potrzebach, między innymi tych związanych z właściwym odżywianiem.

Którą karmę pożądane byłoby kupić dla psa?Którą karmę powinno się kupić dla zwierzaka?

 • Posted on: 18 May 2022
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie przez nas zwierząt stało się dzisiaj bardzo powszechnym zwyczajem. Można śmiało ryzykować ogłoszeniem, że duża część naszego społeczeństwa nie wyobraża sobie, by w ich domu mogło zabraknąć psa. Wszyscy doskonale wiemy, że pies jest najważniejszym przyjacielem człowieka, w takim razie chcemy posiadać go w naszym domu. Niemniej wprawdzie każdy odpowiedzialny właściciel wie, że obowiązkowo musi stworzyć mu odpowiednie warunki środowiska. tylko takie podejście pozwoli mu z pewnością dorastać i egzystować dobrze w naszym domu. W tym miejscu wskazane jest zwrócić uwagę, że na komfort naszego czworonoga ma wpływ bardzo wiele elementów. Jednym z nich z pewnością jest poprawne pożywienie. Jego jakość powinna być zastrzeżona z najwyższej półki.

Pages