dzikie zwierzęta

Praktyczne akcesoria takie jak lampy i terrarium do hodowli rozmaitych gatunków zwierząt

 • Posted on: 20 September 2021
 • By: addmean
zwierzęta - ogląd
Author: Helena Polak
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach posiadanie własnego zwierzątka nikogo nie zaskakuje. Większa część ludzi preferuje najbardziej sławne domowe zwierzęta, takie jak psy lub koty. Ogromną sławą cieszą się również wszelkiego gatunku gryzonie, które są idealnym wyborem dla najmłodszych członków rodziny. Jednak istnieje spora ilość ludzi, którzy preferują opiekowanie się bardziej egzotycznymi zwierzętami
.

Karmy dla psów, których jakość jest zadowalająca

 • Posted on: 20 September 2021
 • By: addmean
Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Właściciele zwierzaków coraz więcej uwagi poświęcają temu, co ląduje w ich żołądkach. Właściwa dieta to nie jedynie właściwie konieczność u nas, ludzi, jednak także szczególnie znaczący element codzienności u zwierząt. Warto poznać składy wybieranych karm dla psów, by bez problemu odróżniać ją od tych niespecjalnie polecanych.

Zwierzaki wśród ludzi – co dawać swojemu kociakowi, by był zdrowy?

 • Posted on: 18 September 2021
 • By: addmean
Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ludzie od lat przygarniali do własnych obejść zwierzęta. Zaczęło się to daleko w przeszłości i ciągnie się to do dziś. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach użytkowych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - już ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne gatunki, szczególnie wilki, łatwo oswoić, a gdy już się to dokona, te odwdzięczają się przede wszystkim przywiązaniem i wiernością, lecz również czujnością, a też, po właściwym szkoleniu, pomocą w szukaniu zwierzyny i polowaniach.

Jak wybrać pupila właściwego dla domowników

 • Posted on: 16 September 2021
 • By: addmean
rybki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie możesz mieć psa albo kota, ale pragniesz bardzo mieć jakieś jakieś zwierzątka? Ze spokojem, droga wolna, ponieważ do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Nim jednak coś wybierzesz poczytaj, jakie te zwierzaki mają wymagania i czy są one dla ciebie.

Dlaczego produkty dla naszych milusińskich warto nabyć w sieci

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Gdy zdecydowaliśmy się na zwierzaka w mieszkaniu musimy pamiętać, że niezbędna nie będzie jedynie karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria różnego rodzaju. Rozpoczynając od zabawek a kończąc na rzeczach do pielęgnowania zwierzaka. Jeżeli będziemy mieli psa, to niezbędne okażą się między innymi szczotki dla psów.

Jazda konna w stolicy

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
koń
Source: morguefile.com
Jazda na koniach kiedyś będąca sportem najbogatszych lub traktowana jako forma transportu, dziś osiągalna dla każdego, przeżywa swój renesans w w branży rekreacji, jak też leczniczej. Funkcjonując w pośpiechu i tłoku, nie pamiętamy o tym jak ważny dla człowieka jest kontakt z przyrodą. Jazda konna jest nie tylko fantastycznym sportem polepszającym kondycję i rozwijającym mięśnie, ale też jest metodą na odpoczywanie i odcięcie od nudnej codzienności.

W jaki sposób zatroszczyć się o własnego psa

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
Pies rasy mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel pupila wie jak ważne jest dbanie o swojego czworonoga wie. Wszyscy właściciele czworonogów muszą wiedzieć jak istotne jest dbanie o swojego czworonoga. Odpowiednia pielęgnacja jego sierści, jamy ustnej oraz racjonalne żywienie w każdym przypadku są obowiązkowe. Aby włosie naszego czworonoga była zadbana i lśniąca powinniśmy odpowiednio o nią zadbać oraz dobierać produkty przeznaczone dla czworonogów. Pod żadnym pozorem nie używajmy preparatów przeznaczonych dla ludzi. Powinniśmy się zaopatrzyć specjalistyczny specjalistyczny szampon dla psów.

Kiedy pragniesz kupić dla swojego ulubieńca wysokiej jakości akcesoria, znajdź odpowiednio zaopatrzony sklep

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
Pies york
Author: http://www.sxc.hu
Source: psy, york, rasy
Pies lub kot może stać się wiernym kompanem człowieka, stworzonkiem, które umili czas spędzany w mieszkaniu oraz zapewni towarzystwo w samotne dni. Własny zwierzak jest doskonałą opcją dla ludzi starszych, którzy mieszkają samotnie, jak też dla maluchów, które powinny nauczyć się odpowiedzialności za inną żywą istotę. W licznych sytuacjach do domowego ulubieńca właściciele tak się przywiązują, że pragną, by ten miał to, co najlepsze.

Sieciowe zakupy dla zwierzaków

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
pies, psy, zoologia
Author: Forsaken Fotos
Source: http://www.flickr.com
Cyberprzestrzeń przestała być rzeczą jedynie dla człowieka. Aktualnie twój czworonóg może posiadać swój ulubiony sklep zoologiczny online, dzięki któremu sprawisz mu ulubione przysmaki oraz inne artykuły. Zobaczmy warte uwagi artykuły, które są sprzedawane w sklepach online.

Jak zatroszczyć się o ukochanego psa?

 • Posted on: 6 September 2021
 • By: addmean
Pies, Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
W naszych mieszkaniach po wielokroć znajdują się zwierzęta. W praktyce bowiem w wielu przypadkach okazuje się, że wielu z nas nie jest w stanie odpowiednio funkcjonować bez obecności zwierząt. Ich fakt bycia niejednokrotne jest dla nas niezmiernie znaczący, bowiem niejednokrotnie zwierzęta traktowanie są tak samo jak inni lokatorowie. Jako odpowiedzialni hodowcy niezmiernie w wielu przypadkach zmuszeni jesteśmy zarówno do zapewnienia im najlepszych warunków. Na szczęście w dniu współczesnym w sklepach zoologicznych możemy spotkać niezwykle duży wybór wszelkich akcesoriów dla naszych zwierząt.

Ptasie zoo

 • Posted on: 20 August 2021
 • By: addmean
ptak
Author: mikebarid
Source: http://www.flickr.com
Zimorodki, wróble, kosy czy kukułki każdy z nas z ukrycia podziwia ich urodę. Przebywanie z ptakami, słuchanie ich głosów to prawdziwa uczta dla ucha i oka. W dzisiejszych zabieganych czasach często nie patrzymy na to, co znajduje się za oknem czy na naszym tarasie, a toczyć się tam może pasjonujące życie ptasich rodzin.

Prawidłowe żywienie naszego psa

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
pies rady buldog
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu psiaki karmiono tym, co danego dnia znajdowało się na obiad. Czasem do miski zwierzaka wpadała wątróbka, innym razem urywek salcesonu. Na szczęście dla kondycji psów te czasy dobiegły końca, ponieważ teraz w sklepach jest kilkadziesiąt różnych zdrowych produktów żywieniowych dla zwierzaków.

Żywienie czworonoga i kotka

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
Tibetan mastiff
Author: Andrea Arden
Source: http://www.flickr.com
Wychowywanie zwierzęcego pupila to właściwie duży zestaw obowiązków i radości. Wierny pies daje wiele radości i uśmiechu nawet w pechowe dni. To znakomity kompan do długich wędrówek i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, także umie się skutecznie oswoić z człowiekiem. Zasypianie z puszystym, mruczącym kotem to ogromna przyjemność.

Zdrowe karmy dla psów

 • Posted on: 9 July 2021
 • By: addmean
Wybranie dobrej karmy dla ukochanych psów nie jest zazwyczaj sprawą łatwą. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią. Poznać marki produkujące karmy i kierować się osądami wyłącznie wytrawnych i doświadczonych fachowców. W nowym tysiącleciu warto bowiem zapewnić pupilom wszystko co dla nich najlepsze.

Droga karma dla pupila, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

 • Posted on: 6 July 2021
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Tom Woodward
Source: http://www.flickr.com
Zagwarantowanie zdrowego jedzenia pełnego wartościowych składników psom to wyzwanie dla każdego właściciela czworonoga. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, tak i jedzenie dla psów podzielimy na poziom przeciętny i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „jakościowa karma, w której liczy się każda cyfra i procent zawartości”.

Dlaczego akwaria optiwhite są ładniejsze od zwykłych zbiorników?

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
akwarium-1
Dobrym rozwiązaniem na zaaranżowanie wolnej przestrzeni jest zakupienie do swojego mieszkania akwarium. Taka aranżacja jest bardzo atrakcyjna nie jedynie z punktu widzenia samego wystroju. Jest to także ciekawe wyjście dla naszego nastroju, gdyż akwarium cechuje się tym, że świetnie wpływa na nasze skołatane nerwy. Nic tak nie koi jak odrobina natury. Najbardziej popularne jest akwarium stworzone ze szkła optiwhite.

Zanim pójdziesz do lekarza-specjalisty, zapoznaj się z opiniami o nim

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Pomoc lekarska jest wymagana w rozmaitych przypadkach. Ma to miejsce zarówno w przypadkach choroby lub jej objawów, jak i wykonywania profilaktycznych badań. Profesja lekarza w zasadzie od wieków szczyci się dużym szacunkiem i uznaniem, w uwagi na jego użyteczność.

Zbilansowany pokarm dla psa?

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Karmy dla psów ZiwiPeak
Source: www.zwierzakowo.pl
Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje pełnowartościowego pokarmu, dostosowanego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego pupila są białka, węglowodany, tłuszcze, a także witaminy i minerały. Prawidłowo dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się dobrym zdrowiem.

Pages