dzikie zwierzęta

Ocal istnienie niechcianego psa - dlaczego powienieneś przemyśleć adopcję psa ze schroniska.

 • Posted on: 16 September 2019
 • By: addmean
Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Ludzie, którzy decydują się opieki czworonoga, zdają sobie sprawę, że jest to duża odpowiedzialność. Jednakże z troski do naszego ulubieńca stać nas na pewne wyrzeczenia, a nasz pies odpłaca się całkowitym uwielbieniem, oddaniem i miłością. Nie wszystkie psy miały tyle szczęścia by natrafić na swojej drodze człowieka, który pokocha je.

Bywa, że pies jest najbardziej wiernym przyjacielem człowieka

 • Posted on: 10 September 2019
 • By: addmean
Mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Mastif tybetański, bądź inaczej pisząc tibetan mastiff, wedle iście encyklopedycznego motywowania to rasa psów kategoryzowana dogrupy molosów w modelu górskim, wyhodowana pozostała ona w Tybecie do zapędzania zwierząt oraz do stróżowania.

Co warto dzisiaj wiedzieć o gołębiach pocztowych?

 • Posted on: 8 September 2019
 • By: addmean
gołąb pocztowy
Author: A N Suresh Kumar
Source: http://www.flickr.com
Gołębie pocztowe są typem występującego praktycznie na całym świecie (oprócz Antarktydy) gołębia skalnego. Wśród różnorodnych gołębi odróżnia się wyjątkową cechą: może powrócić do gołębnika nawet z niewiarygodnie odległych miejsc. Ich hodowlą zajmuje się dzisiaj ogromna ilość pasjonatów na całym świecie.

Zoologiczne strony www z witaminami i produktami dla kotów.

 • Posted on: 6 September 2019
 • By: addmean
pies
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na posiadanie zwierzaka w domu, musimy zawsze uwzględniać wszystkie plusy i minusy. Ponieważ zwierzę to nie zabawka. I wymaga dobrych warunków do życia. Tak samo opieka przy niektórych rasach wymaga specjalnych kosmetyków.

Kupno gadżetów, z jakich na pewno każdy pies zrobi użytek.

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
psy na spacerze
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Kupno przedmiotów, z jakich na pewno każdy bez wyjątku zwierzak zrobi użytek jest tym o czym raz na pewien czas ma obowiązek mieć na względzie właściciel każdego bez wyjątku czworonoga. Naturalnie, najważniejszy jest zakup produktów pierwszej potrzeby, typu produkty do zachowania higieny oraz jedzenie, natomiast gdy chce się, aby pies co jakiś czas pozostawał usatysfakcjonowany to warto go rozpieścić. Z pewnością pies pozostanie nam wdzięczny.

Co zrobić ze szczekaniem psa?

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
pies
Author: romana klee
Source: http://www.flickr.com
Notoryczne szczekanie pupila ma szansę być męczące
Author: phwadsworth
Istnieją czworonogi, które z chęcią szczekałyby na wszystko i wszystkich, a co się z tym wiąże, po niedługim czasie stają się one uciążliwe nie jedynie dla swoich właścicieli, ale także i dla sąsiadów, i kolejnych osób postronnych. Przez to właśnie trzeba przyłożyć wszelkich sił, by nauczyć pupila, że są momenty, w których szczekanie jest wręcz konieczne, lecz z drugiej strony, że są także chwile, w których jest ono naprawdę zakazane. Kiedy nie pomagają same komendy, to z pewnością trzeba się wspomóc kolejnymi sprzętami.

Kagańce dla psów często okazują się być obowiązkiem

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
Mały pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nabywamy pojazd, okupujemy się w właściwe akcesoria do niego. Identycznie dzieje się przy kupnie domu, i identyczne zachowania musimy powziąć gdy zdecydujemy się na wzięcie do mieszkania jakiegoś czworonoga. Jeszcze nim w naszym domu zjawi się pies, musimy się dowiedzieć, co musimy dla niego posiadać, a takich akcesoriów dobrze będzie szukać w markecie zoologicznym.

Utrzymywanie kociaków w mieszkaniu

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
kot
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Koty są jednymi z najbardziej popularnych zwierząt domowych. Odznaczają się dużą dozą niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą jest to, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez człowieka. Dzięki temu chętnie przygarniane są przez osoby, które mają mniej czasu ze względu na wykonywany zawód i pozostałe obowiązki. W sytuacji gdy mieszka się w raczej spokojnym otoczeniu, dopuszczalne jest wypuszczanie kota na zewnątrz.

Dobrane odżywianie pupila

 • Posted on: 29 August 2019
 • By: addmean
Pies
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Właściwe żywienie jest istotne nie tylko dla ludzi, lecz także dla naszych pupilów. Podobnie jak ludzie, psy także posiadają osobiste ukochane smaki, które w wyższym stopniu wolą od innych. Kluczowymi elementami pożywnymi są proteiny, cukry, tłuszcze, także mikroelementy i witaminy.

liczy się obecnie szczególnie

 • Posted on: 29 August 2019
 • By: addmean
Psy
Source: http://pixabay.com
Właściciele kotów powinni ciągle troszczyć się o to, by spożywane przez ich pupili posiłki były całkowicie wartościowe i zawierały wszelakie niezbędne dla kotów witaminy oraz składniki odżywcze. Spożywanie odpowiedniej oraz optymalnej dla kota karmy każdego dnia to gwarant utrzymania zdrowia oraz niespożytych pokładów sił Twojego zwierzątka. Ceniony na rynku internetowy sklep zoologiczny wciąż poszerza swoje możliwości oraz nierzadko oferuje ciekawe promocje.

Hipoterapia , a także jej istotne pozytywy

 • Posted on: 28 August 2019
 • By: addmean
konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze sposobów leczniczych wykorzystywanych przy rozmaitych fizycznych albo psychicznych zaburzeniach jest hipoterapia. Jazda konna i prowadzone przy jej pomocy zabiegi są coraz bardziej powszechne, zwłaszcza, że są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak również dla dorosłych pacjentów. Dają także niezwykłe efekty, dla których opłaca się w nie zainwestować.

Troszczmy się o zwierzaki, ale również i o siebie samych

 • Posted on: 27 August 2019
 • By: addmean
Pierwsze zwierzę
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Czasem zdarza się tak, że ktoś tak mocno skupia się na tym, by jego pupilowi było właściwie oraz przyjemnie, że w tym wszystkim nie myśli o sobie. A przecież jeżeli chcemy mieć siły na zajmowanie się swoim czworonogiem, to nie tylko musimy o siebie dbać, ale również i musimy posiadać inne zainteresowania, tak żeby nasze życie nie kręciło się tylko i wyłącznie wokół jednego.

Karmy dla psów, których jakość jest zadowalająca

 • Posted on: 24 August 2019
 • By: addmean
Pies
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Właściciele zwierzaków niemało uwagi poświęcają temu, co trafia do ich żołądków. Odpowiednia dieta to nie tylko właściwie konieczność u nas, ludzi, ale także niesamowicie ważny element codzienności u zwierząt. Dobrze jest poznać składy nabywanych karm dla psów, aby szybko odróżniać ją od tych niewskazanych.

Kuweta dla kota to niezbędne akcesorium w lokum każdego kociarza

 • Posted on: 9 August 2019
 • By: addmean
koty
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Jeśli zdecydowaliśmy, że w naszym mieszkaniu zjawi się kot, to zanim przyprowadzimy nowego lokatora, powinniśmy zagwarantować mu odpowiednie miejsce i kupić wszystko co dla niego będzie potrzebne. Kiedy nie pragniemy mieć zadrapanych mebli oraz nóg, to należy wyposażyć się w odpowiedni drapak dla kota.

Czy wskazane jest kupować akcesoria dla psów za pośrednictwem sieci internetowej?

 • Posted on: 9 August 2019
 • By: addmean
mały York
Author: Anna Panáková
Source: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas posiada albo chce posiadać psa. Jest to bowiem nasz towarzysz na dobre i złe sytuacje naszego życia. Gdy po męczącym dniu piastowania naszych obowiązków w miejscu naszego zatrudnienia, w naszym mieszkaniu wita nas wesoły pies, niejednokrotnie szeroko się uśmiechamy.

Jak przygotować się do założenia akwarium?

 • Posted on: 5 August 2019
 • By: addmean
Rybki, akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Odkąd animacja wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem zagościła na ekranach kin, dzieciaki na całym świecie dosłownie zwariowały na punkcie tej małej rybki. W sklepach zoologicznych błyskawicznie jej sprzedaż poszła w górę. Wszystkie dzieciaki chciały mieć na własność małego Nemo. Ale akwarystyka jest popularna w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeśli zatem nasz maluch któregoś wspaniałego dnia będzie się do nas łasić i wyzna, że marzy o rybkach, wszelkich potrzebnych rzeczy dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na obszarze naszej ojczyzny.

Żywienie czworonoga i kotka

 • Posted on: 1 August 2019
 • By: addmean
Tibetan mastiff
Author: Andrea Arden
Source: http://www.flickr.com
Wychowywanie zwierzęcego pupila to w zasadzie duży zestaw obowiązków i przyjemności. Kochający pies daje wiele radości i uśmiechu nawet w smutne dni. To znakomity towarzysz do odległych spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, również może się skutecznie zaprzyjaźnić z właścicielem. Spanie z ciepłym, mruczącym kotem to wielka przyjemność.

Pages