czas wolny

Jak zrozumieć siebie? - warsztaty NLP.

 • Posted on: 23 October 2021
 • By: addmean
Akademia Inspiracji Baltic Wood
Author: Baltic Wood
Source: Baltic Wood
NLP to ogólnie rzecz biorąc nic innego jak właściwe porozumiewanie się ze światem. Za jego pomocą także w naszym własnym, osobistym świecie możemy rozkwitać, by lepiej oraz głównie pozytywniej rozpocząć zerkać na nasze otoczenie. Najważniejsze to zrozumieć i uznać nasze życie, by w rezultacie móc zaprowadzać odpowiednie zmiany.

W jaki sposób możemy zająć interesująco własny czas?

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
moro
Source: http://www.sxc.hu/
Na pewno trzeba jakoś zająć własny czas. Bo w końcu coś powinniśmy robić interesującego we własnym życiu. Wychodzę z założenia, że prawdziwym strzałem w dziesiątkę są chociażby militaria. Muszę się przyznać, iż jestem wielkim miłośnikiem militariów - chociaż nie byłem w wojsku, to myślę, że byłbym doskonałym żołnierzem. Cóż, jednak to tylko marzenia, które nigdy się nie spełnią...

Majsterkujesz? Wspomóż ptaki!

 • Posted on: 21 October 2021
 • By: addmean
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Author: Betafence
Source: Betafence
Człowiek w czasie szaleńczego rozwoju technicznego druzgocąco wpłynął na przyrodę. Trujące odpady z tysięcy fabryk zepsuły wodę i powietrze. Wielkie eksploatowanie lasów zburzyło wiele wyjątkowych ekosystemów i spowodowało, że do atmosfery przedostaje się mniej życiodajnego tlenu, powstającego właśnie dzięki bujnej florze. Dużo gatunków zostało mocno skrzywdzonych przez bezmyślną działalność człowieka.

Jakim sposobem podawać dania rybne? Inspiracje do kucharzenia.

 • Posted on: 18 October 2021
 • By: addmean
Potrawa z ryby
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak
Dania rybne stanowią wspaniałe uświetnienie menu na przeróżne przyjęcia i spotkania w gronie najbliższych. Czasem aczkolwiek unikamy gotowania tego rodzaju potraw, jako że obawiamy się kucharskiej wpadki. Faktycznie, serwowanie ryb może zaprzątać pewnych komplikacji. Z pewnością przyda się smakowity, przetestowany przepis i impuls na fascynujące podanie.

Jak należycie pielęgnować nasz samochód? Czy wiesz, w jaki sposób o niego troszczyć się?

 • Posted on: 12 October 2021
 • By: addmean
auto
Author: Ben McShea
Source: http://www.flickr.com
Motoryzacja to jedna z dyscyplin życia powszedniego, jaka otacza nas na niebywale szeroką skalę. Posiadanie przez nas różnorodnych środków transportu jeszcze pod żadnym pozorem dotychczas nie miało miejsca w takiej ilości, w jaki sposób ma to miejsce w dzisiejszych czasach. Na taki stan spraw bez wątpienia ma wpływ zwiększenie dostępu do kupna samochodów używanych, które pochodzą z obcych rynków.

Jeżeli chcemy wspólnie ze znajomymi przeżyć fantastyczną przygodę, to dobrze będzie zagrać w Escape Game

 • Posted on: 10 October 2021
 • By: addmean
odzwierciedlenie - samochód
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Escape Room to świetne wyjście dla ludzi, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas, lecz nie mają możliwości, żeby udać się np. na wędrówkę do lasu.

Dobre garnki w każdym mieszkaniu potrzebne od zaraz

 • Posted on: 10 October 2021
 • By: addmean
garnki
Author: William Allen, Image Historian
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zależy nam na tym żeby nasza kuchnia była kompletna musimy pamiętać o tym, żeby wyposażyć ją w zestawy garnków. Oczywiście na początek można zakupić jeden dobry zestaw, ale dobrze, żeby we wszystkich domach znajdowały się dwa komplety garnków. W obecnych czasach nie powinno być kłopotu z zakupem garnków, trzeba jedynie przejść się do galerii handlowej i tam można kupić w przystępnej cenie zestawy garnków. Jeśli mamy płytę indukcyjną musimy kupić dobry zestaw, bo niestety zwykłe garnki nie nadają się do takiego urządzenia.

Wypróbowane oferty aktualnych gier

 • Posted on: 10 October 2021
 • By: addmean
screen z gry watch dogs
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com
Uwagę potencjalnych odbiorców zwraca głównie gra Watch Dogs. Jest to wciąż poprawiana wersja znakomitej rozrywki dla użytkowników w różnym wieku. Sprawdzone propozycje wskazywane są ochoczo przez samych użytkowników, jacy podkreślają doskonałą jakość poszczególnych propozycji oraz ich funkcje. To francuskie przedsiębiorstwo stara się stale przyciągać zainteresowanie oraz zwracać uwagę na swe możliwości wśród szerokiej grupy odbiorców.

Szczególnie cenione gry na PS Move

 • Posted on: 9 October 2021
 • By: addmean
Xbox 360
Author: Crosa
Source: http://www.flickr.com
Na rynku gier trafić można na szczególnie nowoczesne propozycje. Wprost od producentów pochodzą produkty na wysokim poziomie, takie jak przykładowo gry na PS Move. Zyskały one popularność wśród różnych ze względu na wiek grup użytkowników, którzy z czystym sumieniem rekomendują sobie dalej rozmaite oferty. Znakomite przygotowanie, wielofunkcyjność, dostępność na rynku…To wszystko składa się na znaczną popularność wśród graczy amatorów, a także wśród tych zaawansowanych.

Co to jest sprzęt taktyczny

 • Posted on: 8 October 2021
 • By: addmean
Profesjonalny sprzęt taktyczny - Cqb.pl
Author: West Point Public Affairs
Source: http://www.flickr.com/
Różne profesje bądź przyzwyczajenia wymagają równie specyficznego wyposażenia, jaki realizuje szereg funkcji. Bardzo wyróżniającym wydaje się sprzęt taktyczny, w jakiego skład wchodzi wiele rzeczy dostępnych w nie jednym sklepie stacjonarnym, jak też w sieci.

Pierwsze kroki z wędką

 • Posted on: 8 October 2021
 • By: addmean
Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną formą odpoczywania prze męską płeć. Wędkarstwo jest sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym. Niejednokrotnie przekazywane z dziada pradziada. Ten rodzaj sprawności sportowej daje czas na odprężenie oraz rozmowy w dobrym towarzystwie.

Kwieciste ozdoby

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
fototapety kwiaty
Author: DA
Jeśli chcemy zmienić swoje mieszkanie możemy zastanowić się nad wyborem ozdób roślinnych. Kwiaty spowodują, że stanie się ono bardziej przytulne i przyjazne dla nas samych. Jeśli nie przepadamy za zbyt dużą ilością kolorów, idealnym wyborem będą rośliny nie kwitnące kwiaty. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, tym samym oczyszczając powietrze.

Dlaczego największą popularnością cieszą się gry wideo?

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
Aktualnie popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz urządzenia przenośnie wyparły już proste gry planszowe. Od pewnego czasu trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest najbardziej zaawansowana. Konsole do gier wideo marki Sony, czyli Playstation 3 oraz firmy Microsoft, to jest Xbox 360 proponują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają możliwość dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Popularne artykuły elektronicznie, jakie współcześnie można bez kłopotu znaleźć w lubelskich sklepach

 • Posted on: 7 October 2021
 • By: addmean
model samolotu
Source: pixabay.com
Lublin, identycznie jak każde inne większe miasto Polski, posiada w swojej ofercie naprawdę dużą ilość nowoczesnych galerii handlowych, jakie stają się obecnie prawdziwą mekką dla wytrawnych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Znakomite wyjazdy windsurfingowe - dla amatorów i ekspertów

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
Windsurfing
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
Windsurfing to niezmiernie modna dziedzina sportowa, jaka należy do wodnych dziedzin sportu. Windsurfing praktykuje się przy użyciu deski i utwierdzonego do niej pędnika żaglowego, który jest zespołem masztu, bomu i żagla. Żagle mogą mieć przeróżną powierzchnię, którą dobiera się w zależności od umiejętności windsurfera, siły wiatru lub także postury danej osoby.

Dlaczego warto jest kupować polskie zabawki dla pociech?

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
samochodzik
Author: Peter Zoon
Source: http://www.flickr.com
W przeciągu roku jest wiele okazji, w związku z którymi zastanawiamy się, czym obdarować nasze dziecko. Czy będą to klocki, pluszowe misie, czy samochodziki, na przykład karetka, zabawka ma być nade wszystko bezpieczna. Zwłaszcza godne uwagi są polskie firmy, jakich wbrew pozorom mamy w kraju niezwykle dużo. Niestety nie do końca zdajemy sobie sprawę z ich obecności i nieraz przez stereotypowe myślenie, iż to, co z Zachodu, jest najlepsze, kupujemy asortyment zagranicznych marek. A polskie firmy przykładają niesłychanie dużą uwagę do potrzeb małych klientów. Co odróżnia ich zabawki?

Jak samemu zrobić zagłówek do łóżka? Poznaj użyteczne wskazówki

 • Posted on: 6 October 2021
 • By: addmean
narzędzia budowlane
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Wygląd pokojów może nam się znudzić - nie tylko salonu, ale również sypialni. To tutaj bowiem każdego wieczoru idziemy spać, wstajemy i znowu szykujemy się do pracy lub szkoły, zatem szybko przyzwyczajamy się do jej wyglądu i z upływem czasu może przestać się nam podobać. Niekiedy nie trzeba dużo, by ożywić wnętrze, wystarczy np. założyć zagłówki do łóżka, a pokój będzie wyglądać całkiem inaczej. Jak samemu zrobić taki zagłówek, aby spełniał swoją funkcję i efektownie wyglądał?

Gry komputerowe to ciekawa porcja wspaniałej gry. A jakie gry są najlepsze? Które szczerze polecamy?

 • Posted on: 4 October 2021
 • By: addmean
Gracz komputerowy
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Istnieją niektóre gry, które mogą cieszyć się ciągłą przychylnością graczy odmomentu ich pojawienie się na świecie. Powodzenia tego typu rozrywek trzeba doszukiwać się zwłaszcza w ich dostępności. Wytwórcy tych gier zapewniają dostęp do swoich dzieł całkowicie za darmo, dodatkowo nie będą wymagały one zaopatrywania się jakichkolwiek innych aplikacji. Tak więc wymagania jakie trzeba spełnić, by rozpocząć swoją przygodę z grami internetowymi są minimalne – ograniczają się do otwierania przeglądarki i połączenia z Internetem.Jakiego typu to gry? Naturalnie gry przeglądarkowe.

Składnica harcerska z kompleksowym zaopatrzeniem harcerskim

 • Posted on: 4 October 2021
 • By: addmean
biwak
Author: el-meister
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz całościowego wyposażenia harcerskiego, na który składają się między innymi uniformy oraz chusty harcerskie, sprawności harcerskie bądź harcerski sprzęt biwakowy to bezsprzecznie wszelkie te rzeczy odszukasz w fachowej składnicy harcerskiej.

Pages