Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Tenis w Polsce

  • Posted on: 20 September 2022
  • By: addmean
Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi zawodnicy kiepsko wypadli podczas Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie sprawa prezentuje się w tenisie ziemnym.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Agnieszka Radwańska latem przebiła się aż do finału prestiżowego Wimbledonu, a w głównym zestawieniu najlepszych graczek globu zajęła wspaniałą drugą pozycję. Jej sukcesy spowodowały, że rodacy zainteresowali się tenisem. Ludzie z radością oglądali ją w roli niosącej polską chorągiew w czasie otwarcia Olimpiady w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Polacy bardzo zmartwili się, gdy po fatalnej grze odpadła z turnieju głównego. Ogromne zaaferowanie dziedziną łączy się wprost z wielkimi oczekiwaniami, z tym widocznie jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić. Lecz to się bez wątpienia skończy, kiedy przywyknie do swojej popularności.

A miłość do tenisa można zweryfikować widząc rosnące rezultaty publiczności jej zawodów, a także po aktywności rodaków. Coraz więcej żaków trenuje w ramach wychowania fizycznego tenis ziemny (tenis na Często można spotkać w parkach obywateli ćwiczących na darmowych kortach. Zauważalną popularnością cieszą się hale, w których da się wynająć kort na godziny. Rośnie odsetek pijalni piwa, gdzie można popatrzeć na tenis live.Również w sieci sieci rybackie jest parę witryn, których tematyką jest tenis ziemny na żywo. Wyniki, relacje live, opinie ekspertów – wszystko, co musisz wiedzieć. Można wyrokować, że takich serwisów wyrośnie sporo więcej. Przed Agnieszką jeszcze wiele lat grania, dopingujmy ją, by odnosiła sukcesy, gdyż wtedy sport ma szansę na stałe wbić się do panteonu rywalizacji narodowych.