Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Z jakich przyczyn posiadania psa to wielka frajda?

  • Posted on: 26 April 2022
  • By: addmean
Powiedzieć, że pies to największy przyjaciel człowieka to tak naprawdę jakby powiedzieć, że Łódź znajduje się na obszarze RP. No wszyscy to świetnie wiedzą. Jednakowoż trzeba to ciągle powtarzać, bo nadal w polskich schroniskach żyje wiele psiaków, które z wielkim żalem czekają na nowego pana, człowieka, który zdoła je przygarnąć
.
Oczywiście psiaków jak chociażby do-khyi tibetan mastiff i tak w zwykłym schronisku nie zobaczymy - a to właśnie na takie zwierzaki zauważyć można najbardziej widoczny popyt. Co zatem można zalecić pragnącym jednak kupić jakiegoś psa? Cóż, może prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest zapoznanie się z lokalnymi hodowlami psów? A należy wiedzieć, że akurat dzisiaj takich hodowli nie brakuje. Ludzie ciągle lubią psy, lecz po prostu mają większe wymagania. Poza tym, najczęściej nie posiadamy za dużego domu, zatem wybieramy małe psiaki.

śpiący Tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
W zasadzie o mastif tybetański szczenięta nie jest trudno - jeżeli naturalnie mamy wymagane środki finansowe. Hodowla psiaków dużo kosztuje, więc jeśli nawet to jest tylko swoiste hobby, to tak czy siak ciężko napisać, iż to będzie niewidoczny koszt. Cóż, tak czy siak bez dwóch zdań warto sprawić sobie psiaka, bo to wiele radości. Tak naprawdę coraz większa liczba ludzi niejako deprecjonuje znaczenie posiadania dziecka, jednakże psy są coraz powszechniejsze. To w sumie zrozumiałe, lecz zapamiętajmy, że pies nie da nam tyle szczęścia i pomocy.

Zaintrygował Cię nasz wątek? Jeśli tak, to fantastycznie - dalsze newsy (http://www.acana.com.pl/karma/5-mitow-na-temat-zywienia-kotow/) odkryjesz w kolejnym niebywale zajmującym artykule.

Ale to taka mała dygresja, przecież to miał byś tekst wyłącznie o psach...

Pies powoduje, że zwłaszcza samotni nareszcie mają fantastycznego kompana życiowego. Naturalnie pies nie może być wszystkim, a należy pamiętać, iż niektórzy ludzie za bardzo przesadzają z psami, ale definitywnie nie może dziwić coraz większe przywiązanie zwykłych ludzi do zwierząt. Trzeba również pamiętać, że choć bardzo często sądzimy, iż psy są znaczącym wydatkiem, to jednakowoż w żadnym razie nie można tak do kwestii posiadania psa podchodzić.Mimo wszystko możność posiadania psa jest o wiele ważniejsza, aniżeli pieniądze. Miejmy wielką nadzieję, że większość posiadaczy psów rozumuje w takowy sposób.