Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Jak dobrze zaplanować wyjazd w czasie wakacji, zalety coraz bardziej popularnych wycieczek last minute.

  • Posted on: 20 July 2021
  • By: addmean
Jak corocznie zbliżające się wakacje powodują, że bardzo dużo ludzi zaczyna planować swój urlop. Niektórzy biorą się za to nawet pół roku wcześniej, często korzystając z tak popularnych obecnie propozycji first minute. Większość osób z najróżniejszych przyczyn jednak nie decyduje się na takie rozwiązanie, przeważnie nie mając jeszcze sprecyzowanych planów na urlop, albo nie wiedząc, kiedy dokładnie będą mieli wolne w pracy.
kreta last minute
Author: Alessandro Bonvini
Source: http://www.flickr.com
Z kolei jeszcze inni do ostatka nie rezerwują żadnych wycieczek, czekając na korzystne oferty last minute.

W tym artykule znajdują się bez wątpliwości warte uwagi wiadomości, jednak wejdź też tutaj - ta unikalna strona internetowa opisuje pokrewną tematykę.

Może to być to czasami dość ryzykowna decyzja, bo albo nic się ciekawego nie trafi, albo ceny okażą się wyższe niż się pierwotnie zakładało, ale niekiedy można trafić na naprawdę ciekawe propozycje. Wyjazdy last minute są od jakiegoś czasu bardzo popularne, w zależności od okresu czasu może ich być więcej albo mniej. Biura turystyczne najczęściej kupują noclegi i miejsca w samolocie w pakietach, licząc, że wszystko sprzedadzą. Jeżeli z jakiś powodów plany nie wyjdą i na dzień czy dwa przed planowanym wyjazdem pozostaną wolne miejsca, to zdecydowanie bardziej będzie się opłacać sprzedać taką wycieczkę w niższej cenie, niż pozostawić puste miejsca.Jak może się jednak okazać, na kreta last minute poluje dość dużo turystów, zamierzających oszczędzić całkiem sporą sumę na całości. A czasami można przyoszczędzić rzeczywiście niemałe kwoty, szczególnie w przypadku wyjazdów droższych lub w odleglejsze, bardziej kameralne miejsca. Niekiedy mogą się na przykład trafić złote piaski last minute przecenione nawet o pięćdziesiąt procent, więc w cenie pojedynczego wylotu można spędzić fantastyczny urlop we dwoje (zobacz: Last minute - Złote Piaski (https://www.eccoholiday.com/region/bulgaria/zlote-piaski/)).

Greckie miasteczko
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Jednak taka możliwość nie jest dla każdego - przede wszystkim należy być odpowiednio elastycznym, bo niestety zaplanować się nie bardzo da, jakie oferty będą się pojawiać. Trzeba być w pełni gotowym na to, że niekiedy na spakowanie się i dotarcie na miejsce wyjazdu będzie zaledwie kilka godzin, a normą jest to, że czasu może być przeciętnie koło dwóch dni. Poza tym nie należy być nastawionym na konkretne kierunki, bo również do samego końca nie wiadomo, co się trafi.