Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Najchętniej odwiedzane atrakcje turystyczne w Indiach czyli co interesującego można robić w Goa.

  • Posted on: 15 May 2021
  • By: addmean
Indie to bardzo zróżnicowany kraj, trudno się zresztą dziwić temu, jeżeli jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są chętnie wybieranym miejscem na urlop czy wakacyjny wyjazd, ale żeby chociaż trochę poznać ten kraj to potrzeba znacznie więcej czasu niż jedynie dwa tygodnie wycieczki.
wakacje Goa
Z tego też powodu wielu ludzi koncentruje się na jednym regionie, nastawiając się albo na aktywne zwiedzanie zabytków i ciekawych miejsc, albo błogie lenistwo na piaszczystej plaży pod palmami. Do tej ostatniej opcji nie da się chyba znaleźć lepszego miejsca niż Goa, jeden z najczęściej odwiedzanych regionów Indii. Będą do tego zachęcać w pierwszej kolejności wspaniałe czyste plaże i niesamowite podwodne widoki. Plaż jest bardzo duży wybór, zależnie od oczekiwań można wypoczywać w miejscach, gdzie bez przerwy będzie się coś działo, ale można też trafić na ustronne plaże, na których nie znajdzie się żywej duszy. W suchej porze pogoda w tej części Indii jest praktycznie bez deszczu, więc spragnieni słonecznej aury na pewno będą się cieszyć.Goa posiada dość dobrze rozwiniętą bazę turystyczną. noclegi pracownicze łódź są ogólnie dostępne, bardzo popularne są tam przytulne domki na plaży, jakie można zamówić na parę dni, lecz goście szukający wyższego standardu bez żadnego problemu znajdą czterogwiazdkowy hotel. Trochę więcej kłopotów może być z dotarciem do tego miejsca. Jeżeli kogoś będzie interesować wycieczka goa, to w pierwszej kolejności musi dotrzeć do któregoś większego indyjskiego miasta i dopiero potem krajowym lotem na miejsce (zobacz: wycieczki - Goa).

Chorwacja - wakacje last minute
Author: Gianni Cumbo
Source: http://www.flickr.com
Ze względu na wspaniałe plaże zdecydowanej większości turystów miejsce to będzie się właśnie kojarzyło z relaksem pod palmami, lecz wakacje goa to także możliwość poznania przepięknej indyjskiej przyrody. Duży obszar tego regionu zajmują dziewicze lasy, bezwzględnie powinno się obejrzeć również narodowy park z jednym z większych wodospadów na świecie. W samym parku można obejrzeć wspaniałe świątynie i zabytki, oraz niesamowitą florę i faunę, łącznie z największym drapieżnikiem tamtego rejonu, czyli czarną panterą.