Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Masz yorka? Sprawdź, co ci się przyda, aby zagwarantować mu dobrą opiekę

  • Posted on: 2 April 2022
  • By: addmean
Pies w domu to ogrom radości. Zwłaszcza, gdy mamy swoje podwórko i w większości nasz czworonożny pupil może przebywać na dworze. Jeżeli zdecydowałeś się na yorka, musisz wiedzieć, w jakie akcesoria się zaopatrzyć, by opieka nad czworonogiem była przyjemna oraz dawała psiakowi wszystko, co jest mu potrzebne.


pies, karma
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od bezpieczeństwa naszego yorka. Posiadając własny dom może się okazać, że piesek znalazł otwór w ogrodzeniu, dlatego wybrał się na dłuższy spacer i długo nie wraca bądź – czego na pewno byśmy nie chcieli – zgubił się. Z tej przyczyny gdy tylko piesek trafia do naszego domu, powinniśmy razem z obrożą przyczepić mu adresówkę, na której piszemy dane kontaktowe oraz imię czworonoga. Adresówkę można wybrać w dowolnym kolorze, dopasowując ją np. do obroży.

Nie ociągaj się! Jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj również dywanik do bagażnika następne wiadomości na wybrany temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.Do drugiej grupy istotnych artykułów należą miski plastikowe albo metalowe, do których nakładamy naszemu czworonogowi jego ulubioną karmę. Konieczna jest też miseczka na wodę, a aby nie mieć trudności z czystością warto jest dokupić specjalną podkładkę pod miski. Użyteczny jest również pojemnik na suchą karmę, który długo utrzyma jej świeżość. Poza tym taki pojemnik doskonale zabezpiecza przed nie zawsze miłym zapachem karmy, co dotychczas roznosiło się po całej kuchni. Większość pojemników można włożyć do zmywarek oraz mają specjalną łyżkę do nakładania karmy - . Pieskowi trzeba także przyszykować specjalne legowisko, np. w formie poduszki, gąbki czy legowiska – domku, rewelacyjnego dla yorków. Będzie czuł się w nim pewnie oraz bezpiecznie. Legowiska powinny dać się prać w pralce, by od czasu do czasu móc je odświeżyć. Aby nasz pupil ładnie wyglądał, przydatna jest jeszcze szczotka do czesania, a do pielęgnowania zębów - specjalna szczoteczka oraz pasta do ich mycia.


Pies York
Author: http://www.sxc.hu
Source: psy, york, rasy
Nie można także zapomnieć o szamponie dla psów, który nie podrażnia skóry, sierść zaś jest miękka oraz błyszcząca. Akcesoria dla yorków na pewno kupisz w sklepie zoologicznym w twojej miejscowości, ale możesz również poszukać sklepów internetowych, w jakich szybko zapoznasz się z propozycjami pożądanych artykułów, np. . Pamiętaj, aby mieć na uwadze jakość wykonania określonych produktów, gdyż posłanie ma być miejscem komfortowego snu, a plastikowa miska nie wydzielać niebezpiecznych dla zdrowia związków.