Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Przyszykuj się na perfekcyjną randkę! Jak się zachować aby ustrzec się przed wtopą!

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Umawiając się na rendez vous pragniemy by był to czas spożytkowany jak najprzyjemniej, a my sami zamierzamy wyglądać jak najładniej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą oceniane, ale także to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.
perfumy Hugo Boss
Author: André Banyai
Source: http://www.flickr.com
Przygotuj się na perfekcyjną randkęNa randce musisz wyglądać olśniewająco. Aby otrzymać taki efekt wybierz ze swojej szafy jakiś kobiecy zestaw - idealnie by była to szkarłatna sukienka, a do niej dobierz ciemne szpilki. Nie zapominaj dodatków, np. gruby srebrny wisior i dopasowane do niego kolczyki. (payot) Zanim wciśniesz się w sukienkę zatroszcz się o pozytywne samopoczucie - weź długą kąpiel, zrelaksuj się, skorzystaj z balsamu do ciała. Im atrakcyjniej będziesz się czuła w swojej skórze, tym większa będzie potem Twoja pewność siebie. Pewność w siebie jest cechą wysoce szanowaną przez płeć przeciwną. W czasie spotkania równie istotny jest pozytywny nastrój, który zdecydowanie poprawi nasz nienaganny wygląd. Skoro mamy już make-up i właściwy strój, kolej na fryzurę - . Zadbaj o swoje włosy używając odżywki poprawiające ich wygląd. Następnie upnij je w popularne uczesanie - mnóstwo inspiracji i sposobów ich zrobienia znajdziesz w Internecie. Wytypuj najlepszy zapach, choćby chloe chloe (panom proponujemy natomiast hugo boss szary), i jesteś gotowa do wyjścia! (murad kraków)

Jak się zachowywać by pozytywnie pokazać się na randce

Nie zapominaj by pozostać sobą. Nikt nie przepada za marudami, postaraj się unikać tematów, które wzbudzają w Tobie niezadowolenie. Aby być odebraną jako dobry rozmówca pamiętaj, że rozmowa odbywa się między dwiema osobami - są chwile w których należy dopuścić inną osobę do słowa, a także aktywnie ją posłuchać, później dopiero wyrazić własne zdanie.

Odstaw telefon do torby, zabawa nim może zostać odczytana jako przejaw nudy rozmówcy. W czasie równouprawnienia wypadałoby zaproponować zapłacenie za siebie, czy to w kinie czy odmiennym miejscu - (Tigerandbear). Zdecydowanie nie powinno się dyskutować o swoich byłych partnerach, nikt nie chce wysłuchiwać o swoich rywalach lub wiedzieć, że jego potencjalna wybranka wciąż wspomina przeszłe relacje. Nie dyskutuj również zarobków, skoncentruj się na wspólnych zainteresowaniach, rzeczach, które mogą was zjednać.

Chcesz znaleźć inne podobne artykuły? Jeśli tak, ta wyczerpująca treść jest warta uwagi, gdyż dotyczy analogicznej tematyki.

/J]