Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Droga karma dla pupila, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

  • Posted on: 28 January 2021
  • By: addmean
Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to test dla wszystkich właścicieli czworonogów. Jak to w sklepach z produktami dla ludzi, podobnie jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom niewymagający i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby pies się najadł czymkolwiek”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.


karma dla psów
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Karmienie jest kluczową czynnością życiową każdej istoty. Zależnie od bardzo szeroko rozumianej jakości (firma, data spożycia, forma opakowania) i zawartości wewnątrz dostarczamy psom podobnych, ale kompletnie innych dań. Choć obie przyjmują formę karmy, jej wartości składnikowe wyglądają zdecydowanie inaczej. Oczywiście, za karmy „wyższego sortu”, zawierające witaminy, starannie selekcjonowane mięska z cielęciny wydamy kilkanaście, do kilkudziesięciu zł więcej na opakowaniu. Gorsze zamienniki najczęściej posiadają komponenty wzmacniające, dodatki, które nie mogą równać się starannie selekcjonowanym karmom z wyższych półek. Zobacz: Purina One.

Jeśli należymy do grupy tych posiadaczy, którzy kupują tylko i wyłącznie pełnowartościowe karmy i substytuty diety przemyślimy zapewne zakup karmy purina one dla psów. O tym, czy wybierana przez nas karma nie jest potwierdzona jakością tylko na opakowaniu przekonać się można po napoczęciu. W jednej chwili weryfikujemy rzeczywistą ilość mięsa, warzyw, tłuszczu i innych ekstraktów takich jak na wymienione na etykiecie. Takie wrażenie będzie nam towarzyszyć gdy naszym obiadem dla psa (porównaj ofertę na poduszki dla psa) będzie karma dolina Noteci. To kolejna z porządnych karm, gdzie „wnętrze” zdecydowanie nie jest jednolitą masą, w której po otworzeniu wyliczymy wszystkie widoczne gołym okiem składniki odżywcze. To dzięki nim nasze psy uzyskują największe korzyści życiowe. Polecamy lekturę: otwórz w nowym oknie.


Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Lepiej się ruszają, mają lepszy metabolizm itd.

Podobny intrygujący artykuł prezentowany jest tu, zatem odwiedź witrynę i upewnij się, jakie informacje tam odnajdziesz. One również Cię zaciekawią!

Będąc rozeznanym w producentach i gabarytach karm dla psów kojarzymy mniej więcej, o jakie firmy i produkty dopytywać. Jeśli właśnie zaczynamy historię z psem (i automatycznie jego karmieniem) obowiązkowo zaglądnijmy do ofert sklepów sieciowych sprzedających jedzenie zwierząt. Warto czytać i porównywać przepisy na domowej roboty karmę, sposób prawidłowego żywienia zwierzaka. Całość buduje zdrowe funkcjonowanie czworonożnej pociechy.