Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Objeżdżając okolice Kaszub, warto zwiedzić historyczną Kościerzynę i odpocząć nad jeziorem Wdzydze

  • Posted on: 1 December 2020
  • By: addmean
Turyści odwiedzający obszar Kaszub, często poszukują ciekawych punktów, które będą korzystnym miejscem letnich wakacji. Jeżeli mamy chęć na niczym nie zmącone żeglowanie albo jesteśmy zapalonymi płetwonurkami to urlop będziemy mogli zaliczyć do dobrych jeżeli skusimy się na pobyt w samym sercu Kaszub nad jednym z większych i urokliwych jezior w kraju – kaszubskim morzem.


link do propozycji
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Jezioro Wdzydze jest także obowiązkowym punktem dla wodniaków przepływających znanym szlakiem rzeki Wdy.

Jeśli chcesz poznać informacje na omawiany wątek, to odsyłam do linka (http://propertyapart.com/apartamenty-soft-lofty-legnicka) gdzie znajdziesz wiele fascynujących danych, które dokładnie opisują zagadnienie.

Nad kaszubskim morzem zakwaterowanie odszukamy bez kłopotu - baza ich jest świetnie rozwinięta. W ofercie dla urlopowiczów są pokoje luksusowe, domki oraz pola namiotowe. Przy świetle księżyca można miło spędzić czas przysłuchując się piosenkom żeglarskim. Stąd nieopodal znajduje się wieża widokowa, z której można podziwiać zapierający dech w piersiach widok na kaszubskie morze. Tutaj interesujące propozycje: na Kaszubach zawdzięcza popularność pierwszemu na ziemiach Polskich muzeum na wolnym powietrzu - Kaszubskiemu Parkowi Etnograficznemu, które określono skansenem. Dla miłośników historii dobrą okazją będzie wycieczka do kościerzyńskiego głównego placu w mieście.

Warto zobaczyć inne polecane www (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php), by zgłębić inne ciekawe informacje na analogiczny temat. Nie zwlekaj zatem i kliknij ten link!

Rynek kościerski jest pięknym zabytkiem, którego układ przestrzenny pochodzący z końca XIV wieku, dotrwał wraz z kościerskim traktem spacerowym do dziś. Rynek i teren wokół rynku sprawiają, że miasto ma własny niepowtarzalny, historyczny klimat.

W czasie letnich wieczorów, dzięki czynnym do późnych godzin kawiarni, jadłodajni oraz letnich ogródków historycznych, plac tętni życiem. Wyróżniającą się grupą wycieczkowiczów przyjeżdżających do zabytkowego Kościerzyna są motocykliści, dla których Kościerzyna jest priorytetowym punktem podczas podróżowania po regionie pomorskim. Z Kościerzyny nie jest daleko do Borów Tucholskich, parku narodowego który jest wielką atrakcją turystyczną, ze względu na rosnące w nim rzadko spotykane okazy przyrody oraz raj dla grzybiarzy.


Pokój hotelowy
Author: Schezar
Source: http://www.flickr.com
Noclegi Kościerzyna i pobliże Kościerzyny to różnorodna propozycja od zakwaterowania w centrum Kościerzyny, aż po zakwaterowanie z wyżywieniem, w pobliżu Kościerzyny. Do wyboru odwiedzających są także apartamenty, kwatery jak i pola namiotowe.