Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

lubisz wycieczki egzotyczne? - jeśli tak, to pozwól sobie na odrobinę fantazji i spędź wakacje w Indiach

  • Posted on: 16 June 2021
  • By: addmean
Jest to średniej wielkości wyspa o powierzchni 65 tys. km kw. Mieszka na niej ok. 21 mln ludzi. To trudne do uwierzenia, ile cudowności kryje się na tak małym obszarze. O malowniczości tego krajuświadczy nawet jego nazwa – w starożytnym języku indyjskim Sri Lanka rozumiana była jako „olśniewający kraj”. Dzisiaj kojarzy się ona większości przede wszystkim z dziką plażą i z leżeniem na słońcu.


tu zarezerwujesz
Oczywiście, można znaleźć| tu dużo wspaniałych plaż, ale to nie wszystko. Swoim pięknem olśniewają też egzotyczne zwierzęta. Do najbardziej znanych zalicza się zapewne słoń indyjski.zobacz tutaj (polecamy stronę)W dzikich warunkach zamieszkuje on miejsca położone w górach na wysokości ok. 2000 m n.p.m. Dobrze wspomnieć przy okazji, że najwyższym szczytem na Sri Lance jest Piturutalagala, osiągająca wysokość 2500 m n.p.m.

W przyrodzie możemy spotkać tu także krokodyle, lamparty, szakale, małpy oraz cudowne, barwne ptaki, np. tukany czy papugi. Wszystko to możemy poznawać bezpiecznie, ponieważ na na obszarze kraju jest blisko dziesięciu parków narodowych.
Wycieczki egzotyczne, takie jak ta, niewątpliwie niosą ze sobą mnóstwo ekscytujących wrażeń. Niejednokrotnie mamy pojęcia jednak, jak zorganizować podobną wyprawę.

Zachęcamy - kliknij tu (http://www.coraltravel.pl/wakacje/bu%C5%82garia) i przenieś się na kolejną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie świeże i rzetelne wiadomości.

Najlepszą opcją wydaje się być w tym wypadku po prostu Sri Lanka last minute (sprawdź ofertę). Nie mamy już obowiązku zabiegać wtedy o wiele spraw. O większość z nich zadba bowiem za nas biuro podróży. Dzięki temu mamy możliwość się odprężyć i bez stresu poznawać kompletny plan wyprawy. Czujemy się spokojniejsi i mamy okazję pełniej wypocząć. Do zalet takiej podróży zalicza się przeważnie także niższa cena.


Opcja Sri Lanka last minute byłaby bowiem prawdopodobnie jedną z najmniej kosztownych możliwych ofert. Dodatkowo, za darmo otrzymujemy dreszczyk emocji związany ze spontaniczną decyzją o dalekiej podróży. Niepowtarzalne emocje towarzyszą pewnie też tym śmiałkom, którzy postanawiają odwiedzić tę wyspę na własną rękę. W takiej sytuacji organizacja podróży wymaga od nas jednak znacznie więcej zaangażowania i czasu.