Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Transfer wodny - innowacyjna metoda nadruku

  • Posted on: 17 May 2021
  • By: addmean
Transfer wodny to technika wodnego nadruku także na szczegóły o nieregularnym kształcie. Jest całkowicie nowatorską metodą , dająca możliwości dekorowania powierzchni deseniami podług indywidualnej potrzeby nabywcy. Metoda ta nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi foliami.
grafika komputerowa
Author: Daniel Rehn
Source: http://www.flickr.com
Nawierzchnie zdobione sposobem hydrografiki są wysokiej jakości, a ich odporność jest na poziomie wytrzymałości warstw lakierniczych na autach, dzięki czemu nawierzchnie są łatwe w utrzymaniu i trwałe na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Jeżeli tego typu publikacja jest według Ciebie na tyle istotna, że chcesz zgłębić ją też od innej strony, zatem potrzebne Ci podobne dane, to więcej znajdziesz w linku (http://lemans.pl/).

Hydrografika pozwala na naniesienie druku między innymi na plastik, metal, szkło czy włókno szklane.

Dzięki tej technice możemy przenieść obraz na nawierzchnie płaskie jak też nawierzchnie o nieregularnym kształcie. Naniesiony na powierzchnię druk wodny jest pokryty lakierem, dzięki temu powłoka jest wyjątkowo trwała na dużą temperaturę oraz zarysowanie. Hydrografika posiada bardzo szerokie zastosowanie w ozdabianiu części motoryzacyjnych. Zobacz: kliknij.

Doskonale sprawdza się też na obiektach powszedniego użytku, poczynając od smartfonów, poprzez komputery przenośne, aż po szafy. Każdy obiekt dzięki hydrografice może zyskać całkowicie nowy design. Nawet zwyczajny pilot do telewizora odmieni się w oryginalny, niezwykle efektowny element zdobiący mieszkanie, z tej przyczyny właśnie hydrografika błyskawicznie zdobywa popularność. Dla zainteresowanych szczegółami: .

Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest tylko wyobraźnią, niewątpliwie jest to technologia przyszłości. Najogólniej powiedziawszy hydrografika polega na transferze wzoru na materiał. Element z naniesionym deseniem zostaje zamoczony w specjalnym roztworze po czym utrwalany. Następnie może zostać pokryty warstewką lakieru.
Graffiti, dekoracje ścienne
Author: Siavash Sam Anvari
Source: http://www.flickr.com
Jednakże sam proces nie jest zwykłym zanurzeniem elementu w wodzie, wymaga bowiem wiedzy oraz doświadczenia. Szkolenia z hydrografiki zwykle obejmują: przygotowanie elementu pod hydrografikę (dobór właściwych rodzajów barwników oraz lakierów, reguły łączenia kolorów farb bazowych, metody malowania), właściwy przebieg nakładania hydrografiki (właściwy dobór i przyszykowanie filmu, nakładanie hydrografiki), wybór osprzętu (zapoznanie się z konstrukcją wanny do hydrografiki, pomoc w wyborze wanny a również wsparcie w wyborze najlepszego dostawcy aktywatorów).