Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Sporty zimowe? Chętnie!

  • Posted on: 9 December 2020
  • By: addmean
Czy wybrałeś już odpowiedni dla siebie sport na zimę? Należy rozważyć ten fakt, aby w najbliższym czasie nie zapomnieć o dawce ruchu. Czipsy przed ekranem telewizora? Taka „forma spędzania czasu” ma same minusy – mięśnie tracą na sprężystości, a kondycja słabnie. Oto propozycje na aktywne spędzanie czasu zimą.
narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Jeszcze parę lat temu, zobaczywszy na chodniku, idącą energicznym krokiem osobę , która dzierży w dłoniach dwa kije zachodziliśmy w głowę gdzie zostawiła narty.naciśnij ten link zmiana koloru auta wrocław zmiana koloru auta wrocławAle dziś ten obraz nikogo już nie wprawia w zdumienie. Nordic Walking to głównie regularny ruch. A ten jeszcze nikomu szkód nie przyniósł. Najważniejsza zasada Nordic Walking? Zdrowie samo nie przyjdzie – należy je sobie wychodzić. Wystarczą apetyt na przygodę, kije i... ruszamy przed siebie. W czasie aktywnego spędzania czasu z rodziną, znajomymi – podczas rekreacyjnych marszów, możemy zbliżyć się do siebie podczas wspólnych rozmów, nadrabiać zaległości z całego tygodnia a przy tym wyjątkowo się bawić (przejdź tutaj). Nordic Walking to odciążenie kręgosłupa, a jednocześnie wzmacnianie jego mięśni, poprawa zaopatrzenia komórek w tlen, poprawa wydolności serca, redukcja nadciśnienia oraz zwiększenie spalania.

Dla niektórych, zima (polecamy the north face extent shell) bez szusowania po stokach to nie zima. Jazda na nartach to popularny sport, który ma dużo dobrych stron, mimo to Polacy w ostatnich latach pokochali także snowboard! Jeszcze niedawno, sporo z nas było zdania, że przemierzanie stoku techniką „liścia” to jedynie forma relaksu. Dziś to dyscyplina sportowa. W tej dziedzinie sportu, każdy znajdzie coś dla siebie (pod tym adresem więcej info). Wystarczy zdecydować się na najbardziej nam odpowiadający styl, aby zaserwować sobie sporą dawkę emocji. Od najbardziej ogólnego, który opiera się na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po najbardziej wyszukane: freestyle, freeride czy freecarving.snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli w naszej miejscowości mieści się lodowisko, nie traćmy chwili i nauczmy się jeździć. Ten sport to bardzo dobry sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Dodatkowo, relaksuje oraz wzmacnia mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Lodowisko to dobry pomysł zarówno na rodzinny wypad jak i ...romantyczną randkę.
A Ty? Który sport na zimę wybierzesz?