Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Rosja, Białoruś, Ukraina - "egzotyczny" Wschód

  • Posted on: 25 June 2019
  • By: addmean
Spora część mieszkańców naszego kraju na wczasy wyrusza w zachodnie lub południowe regiony Europy. Niełatwo zrozumieć, z jakiego powodu taką niewielką wybieralnością cieszą się takie kierunki jak Rosja. Kraje na wschodzie mogą zaoferować masę wyjątkowych atrakcji.
Najbliżej pojechać na Ukrainę. Koniecznym punktem dla każdego Polaka jest zjawiskowy Lwów, sławne miasto, które jeszcze przed Drugą Wojną Światową należało do Polski i było jednym z bardziej znaczących centrów kulturowych i naukowych.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy materiał, to nie czekaj oraz sprawdź szczegóły na stronie (http://www.balduin-pfnuer.de/pl/magdalena-boron/). Z pewnością stwierdzisz, że w tamtym miejscu także są to niezwykle ciekawe informacje.

Przed startem Mistrzostw Europy w zeszłym roku Lwów został skrupulatnie wyremontowany, dlatego dziś wygląda świetnie. Innym miejscem, które należy odwiedzić, jest stolica państwa – Kijów. To okazała metropolia, znajdująca się nad wielkim Dnieprem. W stolicy główną atrakcją jest miejski deptak, który prowadzi do Majdanu Niezależności, miejsca, na którym prawię dekadę temu miały miejsce słynne manifestacje Ukraińców.

wycieczka do Moskwy
Author: Ana Paula Hirama
Source: http://www.flickr.com
W Rosji koniecznością do wizytowania są dwa miasta – miasto stołeczne oraz Petersburg. Nie ma miejsca, by dogłębnie wymienić wszelkie słynne miejsca w tych miastach, więc zachęcamy do zakupienia przewodnika, w którym są one skrupulatnie spisane.To, o czym nie wolno zapominać, gdy organizujesz podróż do kraju Puszkina, to rzecz jasna wizy do Rosji .

Nie rezygnuj - kontynuuj czytanie (https://btzielonadolina.pl/gondola-na-sniezke) interesujących Cię wątków. Znajdziesz ich dosyć sporo na naszej następnej stronie. Zapraszamy!

Musisz je załatwić na wiele dni przed podróżą. Wszelkie niezbędne wiadomości są na witrynach WWW rosyjskich placówek dyplomatycznych i polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Wizy na Białoruś również są obowiązkowe i zdobyć je jest trudniej, gdyż kraj ten odznacza się niedemokratycznym reżimem (więcej w tym temacie: ). Optymistyczną informacją jest to, że wybierając się na Ukrainę nie trzeba załatwiać dokumentów – niezbędny jest wyłącznie ważny paszport.


Oferty wyjazdu do Kaliningradu najprościej jest znaleźć w gdańskich biurach podróży. Aktualną ofertę takich firm sprawdzisz, gdy do wyszukiwarki internetowej wstawisz frazę „biuro podróży Gdańsk”.