Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Gdzie na narty na zakończenie sezonu?

  • Posted on: 25 September 2022
  • By: addmean
Z każdym dniem kresek na termometrach widzimy coraz więcej, zaś śniegu za oknem jak „na receptę”. Narciarze oraz snowboardziści nie cieszą się z tego stanu rzeczy, jednak sezon jeszcze się nie skończył.

Maniacy białych szaleństw mają cały czas okazję, aby poszusować na rodzimych stok. Ale musimy się pospieszyć, ponieważ wiosna zawita lada dzień! Nasz wypad może nie będzie równie przyjemny, jak w środku sezonu, bo stoki są sztucznie naśnieżane, ale to i tak wystarczy by zrobić sobie prezent na zakończenie sezonu i naładować akumulatory.
sprzęt snowboardowy
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com


Dokąd można wyskoczyć na weekend? Niewątpliwie musimy odwiedzić Białkę Tatrzańską. Warunki na wyciągach są bardzo dobre, a przez wielu określane nawet jak doskonałe. Wczesna wiosna to też wspaniały moment na stawianie pierwszych kroków na nartach czy desce. Ponieważ bez względu na to, na czym chcemy jeździć, powinniśmy na początku, nauczyć się ślizgu oraz najważniejszych zasad operowania sprzętem. Najlepiej jest stawiać pierwsze kroki pod okiem instruktora, który przekaże nam wiedzę i technikę. Dowiemy się co robić, aby jazda dostarczała prawdziwej przyjemności i była przy tym całkowicie bezpieczna. Szkoła narciarska Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej będzie dobrym wyborem.Młodym osobom zdecydowanie polecamy naukę na snowboardzie. Deskę mamy szansę wypożyczyć na miejscu, tudzież przed wyjazdem nabyć własną. Porady odnośnie modelu udzieli nam sklep snowboardowy. Są bowiem deski tzw all mountain, z przeznaczeniem dla świeżo upieczonego snowboardzisty, jak i doświadczonego freestyle'era. Warto zwrócić uwagę na markę Nitro Snowboard. To deski solidne, wyróżniające się najlepszą jakością oraz ciekawymi grafikami.

Deski świetnie nadają się do zabawy, jak i poważnego freestylu.
Trzeba tylko zdecydować się na odpowiedni styl, aby zagwarantować sobie sporą dawkę emocji. Od najbardziej klasycznego stylu jazdy, który bazuje na ślizgu po głębokim puchu, lesie czy otwartych przestrzeniach, po najbardziej efektowny styl jazdy. Zatem...

Jeśli omawiana tematyka Cię wciąga, to możesz uzyskać pokrewne dane na podnoszone zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www cewki zapłonowe.

spieszmy do Białki Tatrzańskiej! Zobacz też