Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Koniecznie trzeba udać się na Wschód

  • Posted on: 8 August 2021
  • By: addmean
Wschodnie obszary naszego kontynentu są dalej marnie eksplorowane przez rodaków. Tysiące naszych turystów latem udaje się na cypryjskie i tureckie plaże, tylko mała garstka fanów wschodnich kultur stawia na wyprawę do Rosji i innych okolicznych krajów. To olbrzymi błąd.


Ciężko pojąć dlaczego tak mało mieszkańców naszego kraju jeździ na fantastyczny Krym. Ten piękny półwysep posiada złote plaże, błękitne Morze Czarne i dziesiątki zabytków, które warto zwiedzić. Widoki są bardzo podobne do tych, które można ujrzeć na Lazurowym Wybrzeżu, a koszty pobytu i żywności są dużo mniejsze.

Wycieczki na Białoruś
Source: www.oliviaforever.pl

Dodatkowo na Krymie stoją niepowtarzalne zabytki po grekach i genueńczykach. Świetnym punktem dla każdego, kto chociaż odrobinę ma pojęcie o historii naszego kraju, jest Jałta. W tym znanym kurorcie można zwiedzać wielki pałac, w którym w zeszłym stulecia trójka przywódców Aliantów ustalała kształt naszego kraju.

Wartym uwagi celem podróży może być dawny Królewiec. To znakomite miejsce dla przyjezdnych, którzy chcą doświadczyć czegoś totalnie oryginalnego. W tym regionie można zobaczyć relikty Związku Radzieckiego – niektórzy ludzie mają przeświadczenie, że czas tam w ogóle nie upłynął.

Obwód Kaliningradzki to również trafne miejsce, w które możesz udać się w celach biznesowych – jakiś czas temu rząd Polski mocno ułatwił prawo o okolicznym ruchu transgranicznym. Najbardziej wygodnym miastem, z którego udasz się do Kaliningradu, jest Gdańsk.

Czy zainteresowała Cię treść tej witryny? Chcesz poznać większą ilość informacji? To, odwiedź stronę internetową (http://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/pokoje), która dostarczy Ci mnóstwo ciekawych faktów.

Aby przeczytać aktualne oferty firm turystycznych w stolicy Pomorza, powinno się do Google wpisać słowa „biuro podróży Gdańsk”.

Sporą przeszkodą w podróży do Federacji Rosyjskiej są obowiązujące wizy do Rosji. Ich otrzymanie jest niezbędne, by przejechać przez granicę. Zdobycie ich nie jest jakoś trudne, warto jednak nie zapominać, że trzeba się o nie starać na dłuższy czas przed planowanym wyjazdem. Jeśli chodzi o wizy na Białoruś, są one trudniejsze do przyznania, ale nie można załamywać rąk, biuro podróży pomoże.