Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Kiedy oczy kierowcy zawodzą, czyli o znaczeniu kamerek sportowych

  • Posted on: 20 August 2020
  • By: addmean
Jeśli oko człowieka zawodzi wspieramy się maszynami. Ta skądinąd nie rewelacyjna teza ma swoje odbicie także w kamerach. Skupiając się na takich czynnościach jak prowadzenie auta, czy czynne uprawianie sportu wykorzystujemy dodatkową parę oczu, czyli obiektyw kamery.
kamerka dla sportowców
Author: John Biehler
Source: http://www.flickr.com
Kamera sportowa bliska jest, jak z nazwy wynika, wszystkim bawiącym się w sportowe szaleństwo. Zakładają, a właściwie domontowują ją do kasków skoczkowie i zjazdowcy alpejscy, czy szusujący na deskach, a więc absolutni ryzykanci, którzy obrazem chcą sugerować skalę ryzyka uprawianej konkurencji.

Jeżeli rozważana kwestia wydaje Ci się ważna i masz chęć ją przestudiować także od innej strony, sprawdź więcej znajdziesz tu (https://alpinlife.pl/materac-dmuchany-robens-vapour-60-p-1671.html) - ona także ją przedstawia.

Kamerki sportowej używają również tak zwani sportowcy-gadżeciarze, obładowujący się nie tylko obiektywem, ale pulsometrami, sprzętem mierzącym poziom cukru itp.. Widać to szczególnie w kulturze amatorskich biegów, na czym spore pieniądze zgarniają twórcy akcesoriów biegowych. Kamera sportowa (tutaj) z sukcesem może być użyta w samochodzie, na kokpicie kierowcy. Przydatne stabilizatory ekranów, pilot do sterowania czy dotykowe wyświetlacze sprawiają, że taki sprzęt jest uniwersalny, zgodny z obecną technologią.

Zainteresowały Cię wiadomości opracowane w tym wpisie? Zapewne przyda Ci się także dodatkowe czytanie (https://www.cyfrowe.pl/lampy-blyskowe,1,4/p/5/FujiFilm.html). Nie zwlekaj więc i przejdź do nowej witryny.

Do tych opcjonalności zaliczymy ponadto system GPS, czy wysokościomierz. Za taką kamerę wyłożymy na stół producenta ponad tysiąc złotych. To minimum, które zapłacimy za zakup sprzętu niewiele mniejszego od tableta.mała kamerka
Author: Robert Scoble
Source: http://www.flickr.com
Podążając za trendami miniaturyzacji, taki sprzęt wydaje się faktycznie… za duży. Owszem, ale tylko w przypadku gdy kamerę sportową zestawimy z autentyczną kamerą samochodową. Są one naprawdę małe, a jak pomocne - ich obrazem wyłapiemy szkodnika łamiącego prawo, co stanowi dowód wykroczenia, przydatny służbom drogowym. Kamera samochodowa lub też wideorejestrator poleca się kierowcom z paru powodów. Przede wszystkim dodaje pewności siebie kierowcy. Jej zawartość jest dobrym materiałem w śledztwach i dochodzeniach po wypadkach, skorzystamy z niej w sporze z ubezpieczycielem. Już nie musimy wysilać się na zapamiętywanie z tablic rejestracyjnych pirata drogowego. Potrzeba jedynie włączyć kamerkę we właściwym momencie, która rozpozna potencjalnego przestępcę. Nie ma tutaj bezkarności - filmy z kamer samochodowych będą starannie badane w obawie przed montażem i spreparowaniem.