Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Nie masz pomysłu, w jaki sposób spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją ukochana czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym prezentem.

  • Posted on: 11 June 2021
  • By: addmean
Dzień zakochanych to bardzo miłe święto. W Polsce obchodzone jest ono coraz chętniej. Od jakiegoś czasu zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych, ale również przyjaciół oraz członków rodziny. To dzień, w którym ludzie starają się wyrazić swoją miłość. Zakochane pary z jeszcze większym zaangażowaniem starają się uczynić ten dzień wyjątkowym. Nieraz nie mają jednak właściwego pomysłu. A walentynki lada chwila…
Kłódki zakochanych par
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w takiej sytuacji, to natychmiast przestań się zamartwiać i zacznij myśleć! Naprawdę nie musisz kupować biletów na samolot do Wenecji, ani organizować wspólnego skoku ze spadochronem. Przecież twoja druga połówka też cię kocha , wiec najważniejsza będzie twoja obecność oraz zaangażowanie. Dlatego nie potrzebujesz pokaźnej gotówki. wystarczy, że jej pokażesz, że ci na niej zależy. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet niepozorna kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem. Skorzystaj z kilku cennych rad, jak ją przygotować (przeczytaj).Zakochani na molo
Author: regan76
Source: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby dobrze, gdyby tego wieczoru w menu pojawiła się co najmniej jedna ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy może pochwalić się talentem kulinarnym, ale uwierz, że dla twojej drugiej połówki, to nie będzie w tym wypadku najważniejsze. Jeśli czujesz się w kuchni jak słoń w składzie porcelany, a mimo to ugotujesz coś specjalnie dla niej, to tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, że to nie musi być coś bardzo wystawnego. Ostatecznie możesz przygotować nawet zwykły deser. Nie zapomnij tylko, że musisz włożyć w to całe swoje serce. Podczas walentynkowej kolacji istotnym składnikiem jest również przyjemny nastrój. Zadbaj więc o gustowne ozdoby walentynkowe (kliknij w link). W pomieszczeniu ustaw też świece i zadbaj o klimatyczną muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Kupując świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka zaś powinna lecieć jedynie w tle. Nie może utrudniać wam intymnej rozmowy.

Trzecim i ostatnim warunkiem udanej kolacji jest prezent. Najlepiej przygotuj coś samodzielnie. Zaskocz ją np. własnoręcznie napisanym listem i schowaj go w Kinder niespodziance. Jeżeli potrafisz grac na jakimś instrumencie, to nagraj dla niej waszą ulubioną piosenkę. Zbierz wspólne fotografie , a następnie wkomponuj je w jakiś ciekawy kolaż. Możesz też zrobić kalendarz z waszymi zdjęciami. Kup farby do ubrań i pomaluj dla niej koszulkę. Podobnie możesz przygotować też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Bez wątpienia, dasz sobie radę.