Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czym jest miłość na odległość i czy jest tak naprawdę realna? Jak można ją nazwać? Czy ma szansę na przetrwanie?

  • Posted on: 2 December 2021
  • By: addmean
Bardzo istotne pytanie, czy miłość na odległość jest możliwe? Można stwierdzić, że generalnie nie, ponieważ prawdziwa miłość polega na systematycznym spędzaniu ze sobą czasu. Jaki mamy więc związek, kiedy widzimy się nie wtedy, jak tego pragniemy, ale gdy jest to możliwe, czy podczas świąt, urlopu w pracy czy wakacji? Można więc powiedzieć, że taka miłość nie ma sensu, ale bardziej właściwą odpowiedzią będzie stwierdzenie, że to zależy.

randka
Author: MaloMalverde
Source: http://www.flickr.com
Znane są przykłady związków, które przez pewien czas były związkami na odległość, a później tworzyły się z tego zgodne pary. Pomimo to jawi się wiele wątpliwości, że w jaki sposób można być z kimś i się nie widywać regularnie, jednak są ludzie, którzy potrafią znieś próbę czasu. Naturalnie istnieją również tacy, którzy jednak nie wytrzymują, gdyż zależy to od tego, na jakim etapie jest nasz związek i jak dojrzali są ludzie. Jeśli z kolei chodzi o start związku to należy być uważnym, gdyż na samym początku niezbędne są regularne kontakty.Wskazane jest byśmy mogli się poznawać. Wiadomości tekstowe, czaty na facebooku lub chociaż piękne tradycyjne listy nie będą zamiennikiem realnego poznawania siebie wzajemnie.

Umieszczone w tym miejscu uwagi na temat (https://scenariuszzycia.pl/) to godne polecenia źródło informacji - na pewno Cię zaciekawi, gdyż odnosi się problematyki omówionej w tym artykule.

Drugiego człowieka bowiem mamy szansę poznać przez regularny kontakt z nim, przez zachowanie w różnych momentach, w pracy, w jaki sposób odnosi się do pozostałych ludzi. Tego na odległość nie zobaczysz. Największe niebezpieczeństwo sprowadza się do tego, że zazwyczaj na odległość nie kochamy prawdziwej osoby, a własne jej wyidealizowany obraz. Ponieważ widząc się raz na kilka tygodni jesteśmy rozanieleni, stęsknieni, szczęśliwi, że doczekaliśmy się tego dnia spotkania.

Ważne więc, aby się do tego wydarzenia przygotować. Tak więc miłość przedzielona odległością to odpowiednie lekarstwo na samotne kobiety czy samotnych mężczyzn. Nie musimy żyć sami, bo mamy szansę kogoś poznać i nawet spotykać się raz na jakiś czas, ale mieć świadomość, że ktoś na nas czeka, że mamy szansę do kogoś wrócić. To bardzo ważne, gdyż jesteśmy predestynowani do miłości i z pewnością lepiej funkcjonujemy, gdy darzymy miłością kogoś i sami Odczuwamy tę miłość. Miejmy na uwadze jednakże, że takie uczucie może się zmienić się w coś bardziej poważnego. Wtedy jednak wiele zależy od nas, tego czy potrafimy się poświęcić.