Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Pasja jest bardzo istotne, ale również ważne jest to, aby stąpać twardo po ziemi. W przeciwnym wypadku może nam się nic nie udać

  • Posted on: 7 January 2021
  • By: addmean
Zagadnienie, jak różne są marzenia od stanu faktycznego, warte jest napisania kilkunastu sporych tomów. Wiecie jak to jest, planujecie coś przez dłuższy czas, pewien projekt, jaki ma być rzeczywiście niezły, myślicie o tym jaki da efekt, jak niesamowicie przypadnie on do gustu wszystkim zainteresowanym. W końcu przychodzi moment, w którym to dzieło ujrzeć ma światło dzienne, ty czekasz na reakcję publiki i... nic szczególnego, a wręcz klapa. Realność znów zwyciężyła.
biegam, bo lubię
Author: Peter Mooney
Source: http://www.flickr.com
Co w takim wypadku można zrobić? Jasna sprawa, najłatwiej zamknąć się w sobie i obrazić na cały świat, lecz czy takie działania załatwiają sprawę? Niekoniecznie. Choćbyśmy nie wiadomo, jak się jej przeciwstawiali zostaniemy tylko jak znany wszystkim Don Kichot walczący z wiatrakami. Zasada jest taka, żeby nie robić sobie nazbyt dużych oczekiwań, spójrzmy na temat z dystansem i swego rodzaju pokorą, która sprawi, że lepiej przyjmiemy ewentualne niepowodzenie. Jeśli nastawimy nie nastawimy się na niewyobrażalny sukces spotka nas mniejszy zawód niż gdybyśmy oczekiwali poklasku lub owacji na stojąco. Atrakcyjne hobby: kabury i pasy nośne.

Kłopot ten jest poważny, jeżeli chodzi o wybranie studiów pośród młodych ludzi. Jakież to oni maja oczekiwania co do wybieranych przez nich kierunków studiów. Niektórzy wybierają archeologię, ponieważ poznała kilka książek o niesamowitych odkryciach, w związku z tym pojawia się w głowie skrót myślowy: może ja także dokonam jakiegoś odkrycia. Inna osoba chciałaby studiować muzykologię, bo tak interesuje się muzyką, to wręcz jej wielka pasja, hobbyzna klasykę, zespoły takie jak The Beatles czy Beach Boys, jak również ma dużą wiedzę na temat współczesnej muzyki, wie co grają Radiohead. Jeszcze kolejna osoba wybiera się na politologię, bo przecież zna się na polityce i chciałby odnieść sukces jako polityk. Ogląda często Wiadomości i Fakty, czytał parę książek, które każdy politolog powinien znać.

Odkryj kolejne tego typu niezwykle przydatne źródło informacji na objaśniany problem - kliknij tutaj i poznaj więcej w tej treści (http://www.dominikkania.pl/).

Tu przedmioty dla badaczy oraz odkrywców: noktowizory.A później pojawia się świat rzeczywisty. I nasz przyszły archeolog zamiast odkrywania czegoś niezwykłego dostaje łopatę i kopie w ziemi niedaleko uczelni, muzykolog wkuwa nuty, wkuwa niejasne dla niego teksty i dowiaduje się po raz kolejny, iż nie ma słuchu muzycznego. Współczesna muzyka natomiast dla jego nauczycieli to lata dwudzieste XX wieku. Także przyszły student nauk politycznych nie jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji, bo co prawda wystartował nieźle i nawet wszedł w szeregi młodzieżówki jakiejś partii, lecz przekonał się, iż kto chce zrobić karierę w polityce, musi być trochę bardziej bezczelny niż on sam.