Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Ćwicz gdy posiadasz ochotę

  • Posted on: 1 January 2022
  • By: addmean
Ludzie wyznaczają sobie ciekawe Iinteresujące cele. Niektórzy myślą o tym, by obejrzeć jak najwięcej filmów w ciągu dwunastu miesięcy, a inne osoby chcą aktywnie spędzać czas i mają zamiar ukończyć triathlon. O ile obejrzenie takiej ilości filmów nie jest aż tak trudne, o tyle do triathlonu trzeba się o wiele bardziej wysilić. Przygotowanie do triathlonu to treningi i odpowiednia dieta. Trzeba znaleźć trenera, który pomoże nam w przygotowaniach, chyba, że sami znamy się na rzeczy. Jednak w rzeczywistości o wiele lepiej jest mieć kogoś kto podpowie nam jak krok po kroku wszystko zaplanować i się tego trzymać.
biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
Nawet jeżeli sami wiemy wiele, to dobrze jest mieć kogoś kto co nieco będzie mógł skorygować, bo trudno jest być obiektywnym względem siebie. Triathlon (zobaczysz tutaj) to walczenie z samym sobą. Ludzie bardzo często chcieliby dotrzeć na metę, nie wszyscy chcą być pierwsi. Trzeba mieć dużo siły i samozaparcia, żeby regularnie ćwiczyć, by potem wytrzymać jazdę na rowerze, zmagania z wodą i bieganie.

Ćwiczenia czynią mistrza

Kiedy stajesz na starcie triathlonu nie rozmyślasz już o tym jak wiele przelałeś łez z powodu trudów na treningu, myślisz już tylko o tym, że jesteś dobrze przygotowany i dasz z siebie wszystko. Przepełnia Cię wiara, że całe przygotowania do triathlonu nie pójdą na marne. Najważniejsze jest dotrzeć do mety, szczególnie dla tych osób, które po raz pierwszy uczestniczą w triathlonie. Ale nim zapiszemy się na taki wyczyn trzeba dużo się namęczyć. Treningi każdego dnia, odpowiednia dieta i właściwe przygotowanie psychiczne da możliwość na dotarcie do mety. Najlepiej znaleźć trenera (tamta strona), który nas właściwie poprowadzi i co istotne należy zgłosić się do startu w czasie określonym w terminie. Miesiąc przed datą triathlonu to za późno.Poza tym, że będziemy trenować i pamiętać o diecie, to jeszcze będzie trzeba zrobić badania, by była pewność, że nie ma przeciwwskazań do tak dużego wysiłku. Jeżeli wszystko będzie w porządku to będziemy mogli trenować i wziąć udział w triathlonie.

Na pewno masz chęć przeczytać komentarz ze strony (http://rehafit.org/)? Jeżeli tak, to fantastycznie. Może i Ty poczujesz chęć, by zdradzić swoją opinią.

Wiele znanych i lubianych ludzi uczestniczy w tego rodzaju startach, to dla nich taki sam wysiłek jak dla wszystkich uczestników. Chociaż czasem nawet nie spodziewamy się, że ktoś trenuje, bo triathlonista nie ma postury kulturysty, a raczej ciało, które mimo tego, że jest silne to musi mieć również właściwą wagę, żeby nie było zbyt dużej wagi, bo przy takim wysiłku wszystko jest bardzo ważne. Z tego powodu samemu ciężko się przygotować i niezbędny jest do tego trener z prawdziwego zdarzenia.