Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Co tak rzeczywiście jest w pokarmach przeznaczonych dla czworonogów?

  • Posted on: 25 June 2021
  • By: addmean
Jedzenie twojego kota lub psa jest niesamowicie istotna. Dobór odpowiedniej diety trzeba koniecznie konsultować z zwierzęcym dietetykiem. Musi on wziąć pod lupę ”parametry” twojego małego towarzysza – przede wszystkim liczbę lat, płeć, kastrację oraz ogólną kondycję. To jasne, że psy i koty starsze muszą jeść inaczej, niż młode, a sterylizowany pies inną karmą, niż ten bez operacji.
Karmy suche dla kotów (karmy suche dla kotów od – podstawa diety twojego mruczka.

Gdy szukasz precyzyjnych danych, nie zwlekaj, tylko sprawdź pod linkiem (https://filtrynakran.pl/pl/c/BIDONY-TERMICZNE-ZE-STALI-NIERDZEWNEJ/27). Znajdziesz na niej wszelkie potrzebne informacje.

Zawsze oglądaj etykiety –kluczowa jest ilość mięsa (białka zwierzęcego) oraz cennych składników (z owoców, zboża bądź warzyw). Takie przysmaki przysmaki dla psa powinny posiadać w sobie również taurynę – cenny aminokwas, który dba o serce twojego zwierzaka.Karmy mokre dla kotów – kupuj je jako uzupełnienie jadłospisu. Często stają się cennym ratunkiem w sytuacji kotów, które dość różnie podchodzą do dań. Tutaj wskazówki selekcji brzmią podobnie, co w przypadku karmy suchej. Wybieraj jak najbogatszą domieszkę mięsa i cennym elementów. Pamiętaj! Wykastrowane czworonogi nie powinny otrzymywać dużo karmy mokrej z rybami.

Karmy suche dla psów oferuje karmy suche dla psów) - tu jest inaczej, niż w przypadku kota. Sucha karma powinna stać się dla pupila urozmaiceniem, a nie bazą diety. Jest to zależne od składu produktów.

[Karmy mokre dla psów – zasadnicza jest tu zawartość dodatków pochodzenia zwierzęcego, które są dobrze wchłaniane przez żołądek twojego psa. Dlatego dokładnie badaj plakietkę upewniając się, czy nie ma tam za dużo dodatków w postaci np. soi. Jeśli chodzi o mikro i makroelementy, istotne są: - l-karnityna, błonnik, tran oraz glukozamina.

Karmy weterynaryjne dla psów – zalecane przez lekarza. Indywidualne menu są przepisywane do karmienia wysterylizowanych suczek, pupilów za grubych i w wielu innych wypadkach.

Karmy weterynaryjne dla kotów – analogicznie, jak w przypadku karm weterynaryjnych dla psów. Przykładowo: wykastrowany mruczek powinien jeść konkretną karmę, która nie będzie źle wpływać na układ moczowy. Wysterylizowana suczka też powinna być karmiona inaczej, generalnie z uwagi na sporą skłonność do gromadzenia tłuszczu.