Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

W jakim celu stosujemy pastucha elektrycznego u naszych psiaków?

  • Posted on: 1 June 2021
  • By: addmean
Jest kilka sortymentów ogrodzeń elektrycznych dla psów w zależności od ich przeznaczenia. Najpopularniejsze niewidoczne ogrodzenia elektryczne dla psów służą do zabezpieczenia przygotowanych podwórek przed wejściem psa lub po prostu zabezpieczenia danego obszaru przed ucieczką psa.
tibetan mastiff
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Klasyczny pastuch elektryczny dla psa z kolei, w sytuacjach gdy konieczna jest zabezpieczenie przed wejściem innych zwierzaków. Pies faktycznie może bezstresowo żyć w jedności z ogródkiem, a my nie musimy bezcelowo ograniczać jego wolności i swobody. Dzięki niewidocznemu ogrodzeniu można nie tylko ograniczyć ucieczki pupila, ale również skutecznie zapobiec zniszczeniu rabatek kwiatowych, odwiedzaniu przez psa piaskownicy dla dzieci albo podglądania do oczka wodnego. Trawa, krzewy i inne rośliny ogrodowe będą całkowicie pewne. Potencjały zabezpieczenia klombu są po prostu nieograniczone i łatwo można je przystosować do zmieniających się zastosowań. Instalacja pastucha elektrycznego nie wymaga żadnych narzędzi, można je uruchomić o dowolnej porze roku w niecałe 30 minut, pozbywając się problemów z psem w ogrodzie, które trwały często przez całe lata, zmuszając do ciężkich wyborów: szczęśliwy pies przysmaki dla szczeniaka albo śliczny ogródek. Tymczasem to faktycznie da się pojednać. Elektryczne pastuchy wymyślono jako ukryte ogrodzenie (zobacz szczegóły).Psy
Source: http://pixabay.com
Tego rodzaju kojec można swobodnie zamontować w środku działki na terenie jaki tylko spodoba się psu. Nawet calutki ogród może być z nienagannym wydzieleniem punktów zabronionych dla pupila takich jak rabatki, oczko wodne, kącik zabaw naszych milusińskich. Montując pastucha elektrycznego dla psa należy pamiętać, iż każdy zwierzak posiada swoją tolerancję na prąd. Bardzo często zdarza się że małe pieski wymagają silnego elektryzatora, a większe osobniki są bardziej wrażliwe. Doświadczenie mówi jednakże, że do dyscyplinowana naszych pupili powinniśmy stosować impulsy o minimalnej energii. Przy wyborze pastucha elektrycznego dla psa należy zawsze pamiętać, żeby kupować wyroby sprawdzonych wytwórców .

Czy szukasz nowych informacji na prezentowany wątek? Jeżeli tak, to przenieść się do portalu (http://www.acana.com.pl/), na którym odnajdziesz atrakcyjne komunikaty, które zachowasz w pamięci na długi czas.

Wówczas możemy być pewni, że takie mechanizmy będą bezpieczne i nie będą robić krzywdy naszym pupilom.


Source: www.sport-dog.pl