Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

W jaki sposób urządzić siłownię w garażu

  • Posted on: 23 September 2021
  • By: addmean
Masz trochę miejsca do zagospodarowania? Dbasz o swoją kondycję i regularnie ćwiczysz? Nienawidzisz zatłoczonych sal na siłowni? Denerwujesz się, kiedy tam, gdzie ćwiczysz wszystkie bieżnie są okupowane? Pragniesz oszczędzić trochę gotówki? Jeśli powiedziałeś „tak” na wszystkie te kwestie, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest zaprojektowanie prywatnej siłowni w mieszkaniu.

Sprzęt sportowy, Stepper Hop Sport
Author: Hop Sport
Source: Sport-Shop.pl
Konieczne jest wygospodarowanie przynajmniej kilkunastu metrów kwadratowych, abyś posiadał komfortowe warunki do treningów. Kupowanie bieżni okazuje się słabą ideą, lecz już zgrabne rowerki treningowe na pewno znajdą miejsce. Pomyśl też nad zakupem orbitreka, który trenuje równolegle nogi i ramiona.W dobrej siłowni musi być wielofunkcyjna ławka do sztangi, która pasuje do wykonywania wielu rodzajów ruchów, między innymi wyciskania sztangi oraz trenowania barków. Alternatywną,zabierającą sporo mniej metrażu opcją, jest porządny atlas treningowy. Przy wybieraniu tego modelu przyrządu zwróć uwagę, czy umożliwia on ćwiczenie klatki piersiowej z różnych kątów i czy da się na nim realizować też ćwiczenia na inne partie. Na twojej domowej siłowni ma się też znajdować sztanga, na którą nałożysz krążki obciążenia.

Author: Sport-shop.pl
Tak możesz wykonywać bardzo skuteczne ćwiczenia złożone, takie jak na przykład zarzuty na klatkę.

Sprawdź poza tym te ciekawe wskazówki z www (http://www.novamedis.pl/), które znajdziesz pod tym odnośnikiem - one też rozpatrują to zagadnienie.

Nie zapominaj, że to treningi tego typu najskuteczniej stymulują twoje muskuły do wzrostu. Dobrze jest oczywiście też zamówić hantelki do rozwoju mięśni kończyn górnych. Trzeba kupić takie, które można dowolnie skręcać, dorzucając lub odejmując ciężarki.

Istnieje bonus dla osób, które potrzebują dodatkowych danych - zobacz informacje tutaj! Odnosi się ono do analizowanego tutaj tematu.

Na porządnej siłowni powinien być również trafnie wbudowany drążek do podciągania się.
O ile masz dużo powierzchni do zajęcia, warto zaprojektować miejsce, w którym będziesz przechowywał zimne napoje oraz przyrządzał sobie porcje potreningowych odżywek. Żeby się nie nudzić, zastanów się nad montażem np. telewizora, postawionego w dobrym punkcie w pomieszczeniu.


Author: Arek