Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Tenis ziemny, nowe hobby Polaków

  • Posted on: 18 September 2020
  • By: addmean
Trudno zapomnieć, jak powstała małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego sportowca silnie rośnie zainteresowanie danym sportem. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła interesować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały dedykowane witryny internetowe itd.. Wielu ludzi zastanawia się, czy również tak się zdarzy w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Takie założenie nie jest przecież bezsensowne. Od jakiegoś czasu na zawodach bryluje utalentowana tenisistka z Małopolski - Agnieszka Radwańska. W momencie, kiedy zaczęła wygrywać, przed TV zasiadało coraz więcej ludzi. Niestety, oglądalność okazała się sporo niższa, niż w przypadku wyczynów Adama Małysza. Można powiedzieć, że jest to rezultatem małej atrakcyjności tej dyscypliny sportowej. Tenis to jednak nie skoki narciarskie, które przyciągają widzów, ponieważ stanowią miks udowadniania wielkiej odwagi zawodników i pasjonującej rywalizacji. Liczące po parę godzin mecze tenisowe potrafią znudzić nawet najtwardszych.Lecz szansa na podniesienie popularności tenisa w Polsce jeszcze nie umarła. Miesiąc temu najsilniej Polaków zelektryzował młody Jerzy Janowicz, który znakomicie się pokazał na ważnym turnieju w stolicy Francji.

Zaloguj się do naszego serwisu i kontynuuj (https://scootive.pl/hulajnogi-wyczynowe) interesujących artykułów. Jest ich tam dużo i wszystkie przygotowaliśmy z myślą o Was.

To uczyniło, że sporo ludzi obserwowało tenis live w sieci i TV.

Dużo znawców tego prestiżowego sportu uważa, że młodzieniec ma tak duży talent, że bez wątpienia można spodziewać się w przyszłości wielu sukcesów. Możliwe, że nareszcie polscy fani tenisa otrzymają swojego „Małysza”? (sklep sportowy ze sprzętem do tenisa)
To się dopiero okaże, a już obecnie widać, że dużo młodych Polaków chodzi na zajęcia z tenisa albo często zmaga się z znajomymi na publicznych kortach. W cyberprzestrzeni zaś funkcjonuje kilka branżowych witryn, gdzie publikuje się ciekawe informacje o tej dyscyplinie. Do wyszukiwarki trzeba wpisać np. sformułowanie mecze tenisa na żywo.