Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Wakacje w siodle

  • Posted on: 4 December 2021
  • By: addmean
Czy każdy człowiek powinien posiadać jakieś hobby? Prawdopodobnie nie, jednak o ile uboższe byłoby nasze życie bez owej „maszyny”, która dodaje nam skrzydeł każdego dnia. W związku z powyższym to do nas, rodziców należy obserwowanie zainteresowań dziecka a następnie umożliwienie mu ich rozwój. Wymarzoną porą ku temu są wakacje, podczas których - zamiast oddawania się błogiemu lenistwu na rozgrzanych piaskiem plażach – dobrze jest pomyśleć o spełnieniu marzeń dziecka.
koń
Author: Sara Mofford
Source: http://www.flickr.com
Kolonie dają naszym dzieciom możliwość przeżycia czegoś zupełnie nowego, możliwość podróżowania, a co najważniejsze zdobycia teorii i...praktyki. Oferta obozów wakacyjnych jest doprawdy bogata, począwszy od obozów sportowych, po obozy ”pod żaglami” czy wakacje w siodle.

Należy mieć na uwadze, iż w przypadku każdej z tych propozycji, im wcześniej dzieci rozpoczną naukę tym większe szanse na osiągnięcie najlepszych wyników w danej dziedzinie.

Spróbujmy więc, już w młodym wieku zainteresować dzieci końmi lub żaglówkami, ponieważ jeżeli naprawdę pokochają to co robią, będzie to pasja na zawsze.

jazda konna
Author: Shannon Veerkamp
Source: http://www.flickr.com
Za chwilę wakacje - zastanawiamy się, planujemy na najbliższe miesiące. Może wspólnie z dzieckiem przedyskutujemy wyjazd na obóz jeździecki? Dzięki obcowaniu ze zwierzęciem to coś więcej niż zwyczajny sport.

Gdy uznasz, że pomocne okazałyby się podobne artykuły na opublikowany temat, to kliknij tu i sprawdź ponadto inne wiadomości (http://www.alpaki.pl/hodowla-alpak-wg-alejandry-rubino,2).

Aby przekonać naszą latorośl, odwiedźmy znajdujące się w okolicy stadniny, blogi poświęcone tej tematyce (np. wpisując w wyszukiwarce internetowej słowa kolonie konne - lub sprawdź stronę:Koń znany jest z tego, że w trudnych momentach umie dodać otuchy niczym dobry przyjaciel, samą swą obecnością. Może być także wspaniałym terapeutą. Kontakt przez dotyk z koniem, jego ciepłota ciała i psychiczne oddziaływanie na człowieka są nieocenione.

Kolonie i obozy przyczyniają się do nauki zaradności, podejmowania decyzji, pokonywania małych trudności oraz ciekawości świata. To dzięki takim wyjazdom nasze dziecko poszerza horyzonty, rozwija pasje i zainteresowania. Dlatego pozwólmy dziecku rozwinąć skrzydła, a w dalszym życiu poszybuje jak najwyżej.