Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Pedałowanie vs. truchcik

  • Posted on: 3 January 2022
  • By: addmean
Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu Polaków, a odpowiedź jest łatwa – i rower, i bieganie! Jak wszyscy wiedzą, aktywność fizyczna dobroczynnie oddziałuje na zdrowie organizmu. Do wyboru jest sporo rozmaitych aktywności, nie powinno się więc zawężać do jednego.


Author: Sport-shop.pl
Jednego dnia może być wycieczka na rowerach w jakieś malownicze miejsce – nasza ojczyzna zawiera dużo takich punktów, warto dogłębnie przeglądnąć mapę i nie kierować się popularnością kurortów wypoczynkowych. Następnego dnia warto wybrać mocno wyrabiający formę i spalający tłuszcz marszobieg. Jeżeli mieszkasz w metropolii, najlepszym punktem na ten rodzaj sportu jest wał przeciwpowodziowy. Polacy z mniejszych miast bez wątpienia bez kłopotu znajdą mniej uczęszczane miejsca, w których da się truchtać.

Dużo artykułów prasowych ostatnio wskazuje, że Polacy polubili rowery.

Formuła naszej witryny niezwykle Ci się podoba? Cieszy nas to. Zatem może zechcesz wejść do nowej strony? Proszę, dowiedz się tu (http://www.latkowski.pl/pl/o-firmie/) jak tego dokonać.

To znakomita wiadomość – trzymajmy kciuki, żeby przez tę tendencję obniżała się liczba grubych i chorujących na choroby serca. Warto, aby zwłaszcza młodsi obywatele byli zachęcani do sportu.
Młody Polak powinien pamiętać, że wycieczka rowerowa jest fajniejsza niż siedzenie przed komputerem i że na taką trasę trzeba wziąć ze sobą książkę zamiast laptopa.

Naturalnie takie ćwiczenia na łonie natury, jak bieg czy jazda rowerem, są idealne dla zdrowia, ale nie powinno się zaniedbywać ćwiczenia na siłowni. Jeżeli chcesz posiadać piękne mięśnie, pedałowanie i jogging ci tego w ogóle nie dadzą. Zresztą analizy znanych naukowców udowodniły, że trening na siłowni może skonsumować więcej energii, niż trudna wycieczka rowerowa. I w tym miejscu znowu przewija się naczelna idea naszego artykułu – sporty można ze sobą godzić. Uczęszczanie na siłownię 3 razy w tygodniu znakomicie będzie się łączyć z takimi mniej wymagającymi aktywnościami, jak szybki spacer dwa razy w tygodniu. Wystarczy posiadać chęci oraz dużo samozaparcia, a wszystko da się zrobić!