Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

W jaki sposób aktywnie wykorzystać czas wolny w jednym z najciekawszych miejscowości w naszym kraju? Wrocław po godzinach.

  • Posted on: 7 October 2021
  • By: addmean
Duże miasta w Polsce są często i chętnie odwiedzane przez turystów z Polski i zagranicy. W szczególności lubiane są takie miasta, które mają ciekawą historię mającą odbicie w różnorodnych zabytkach. Na terenie Polski w tej kwestii na pewno przoduje Kraków, który jest zwiedzany przez setki turystów. Bardzo w tyle jednak nie jest Wrocław. Miasto to słynie także z dużej liczby zabytków architektury, między innymi dużego Rynku z charakterystycznym ratuszem.


Rzeźby we Wrocławiu
Author: Kuruman
Source: http://www.flickr.com
Poza tym Wrocław znany jest z tego, że znajduje się tam bardzo dużo różnorodnych mostów i kładek, dodających mu malowniczości. Spędzaniu wolnych chwil na świeżym powietrzu sprzyjają rozmaite parki i skwery, których w mieście jest sporo. Miasto jest bardzo przyjazne dla przyjezdnych, jest w nim wiele różnorodnych możliwości wypoczynku oraz rozrywki dla każdego.

Atrakcje we Wrocławiu
Wrocław jest (więcej pod tym linkiem
Możliwości nocowania
Wrocław nocą
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o noclegi we Wrocławiu, to oferta jest bardzo zróżnicowana. W zasadzie wykonalne jest odszukanie rozwiązania na każdą kieszeń. Ewentualne ceny zależą od położenia, a więc odległości od centrum Wrocławia jak również od standardu. We Wrocławiu jest wiele luksusowych hoteli na najwyższym poziomie. Występują również hotele tańsze oraz możliwości bardzo tanich noclegów. Do tych ostatnich bez wątpienia można zaliczyć hostele, gdzie można nocować już od 30 złotych. Dla miłośników nocowania pod namiotem lub w przyczepie doskonałe będą pola kempingowe, których na terenie Wrocławia jest sporo.