Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Bo o to chodzi, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika

  • Posted on: 9 January 2020
  • By: addmean
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. W tej jakże banalnej, lecz szczególnie mądrej myśli mieści się cały sens futbolu. Z całą odpowiedzialnością trzeba powiedzieć o Kazimierzu Górskim, że był Sokratesem polskiej piłki. Wbrew pozorom zawsze mówił mądre rzeczy. Przekształcając słowa mistrza można też powiedzieć, iż piłka jest okrągła a nogi są dwie. I tylko od umiejętności oraz szczęścia zależy której drużynie kibicie nie zaśpiewają „nic się nie stało”.

obuwie marki Nike T90
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Futbol to w naszym kraju cały czas sport mający najwięcej kibiców, a przy tym niesamowicie emocjonujący. Mimo wszystko polscy kibice szybko wybaczają naszej reprezentacji ich potknięcia. Dalej wiernie kibicują swej drużynie. A w międzyczasie nie próżnują i bywa, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Ponieważ piłka nożna to nie wyłącznie zdobywane gole, ale zdrowa rywalizacja.Na skutek tego, że na boisku nie doświadczymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każde wyjście drużyny na murawę to dla nas wielka niewiadoma i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl. Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich a także na prowincji służy wypadom i integracji między mieszkańcami. Aby zacząć grać, nie potrzebujemy dużych nakładów finansowych na sprzęt czy szkolenia. Wystarczą dobre buty i chęci. A buty są najistotniejsze, i to nie tylko z uwagi na komfort, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Rodzaj butów, ich wygląd oraz materiał z którego są wykonane ma fundamentalne odbicie na jakości naszej gry. Prawidłowo dostosowane do stopy obuwie da nam większą swobodę ruchu na murawie w konsekwencji czego polepszy celność podań i uderzeń. Buty muszą więc spełniać podstawowy warunek, być przede wszystkim wygodne.

Szukasz interesujących danych na ten temat? Bardzo dobrze się składa, ponieważ pełny raport (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/) posiada dane warte uwagi, które są też niezwykle ciekawe.

Jeśli mamy potrzebę by poczuć się jak prawdziwi mistrzowie futbolu możemy stać się właścicielami np butów firmy Nike, w których na boisku (więcej o powierzchni tartan) pojawiają się Roberto Carlos, Figo czy Rooney. Dobrze sprawdzi się nam model Nike t90 (marka Nike T90), ale jego brat Nike ctr360 (więcej zobaczysz tutaj: link do także uczyni z nas konkurenta Messiego.

Przytoczone modele różnią się tylko szczegółami, więc najlepiej pójdźmy do sklepu, przymierzmy dwa modele i wracajmy na boisko strzelać w „okienko”. Bo jak mawiała legenda piłki nożnej, właśnie na tym rzecz polega – „żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika”.