Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Co kupić na wyjątkową okoliczność?

  • Posted on: 12 November 2020
  • By: addmean
Bez wątpienia wielu z was się zgodzi ze stwierdzeniem, że zakupić wyjątkowy prezent jest naprawdę ciężko. I zupełnie nie jest tak, że jak się kogoś dogłębnie zna, kwestia staje się prostsza. Jeżeli pragniesz, by osoba tobie bliska miała coś totalnie wyjątkowego, musisz kupić coś więcej niż towar dostępny na rynku. Trafnym pomysłem może stać się wręczenie bonu na jakąś ciekawą atrakcję
.

Wielbiciele mocnych samochodów na pewno ucieszą się z kuponu na wielką przygodę, jaką jest wyczynowa jazda Subaru (zobacz przykład). Siedzenie za kierownicą pojazdu tej słynnej z wyścigowych zwycięstw firmy to rewelacyjna rzecz. Jest to jednak dar dla tych osób, które potrafią sprawnie prowadzić auto i nie obawiają się jazdy w terenowych warunkach.

Ciekawym darem może być kupon na siłownię albo innego rodzaju treningi. Jak wiadomo, karnet w dobrym fitness klubie to wielki wydatek, więc obdarowany na pewno się uraduje.

Poznaj ten artykuł (https://www.witnatura.pl/pl/), ponieważ on zapewne także Cię niezwykle zafrapuje. Przedstawia on pokrewną tematykę, zatem nie czekaj i kliknij ten link!

Jeżeli wiesz, że osoba ci bliska zamierza spróbować nowych rodzajów sportów, możesz dać jej kupon na kurs wspinaczki po ściance lub wejściówkę na pływalnię.

Jeżeli osoba, którą planujesz uradować nie narzeka na lęk wysokości, podaruj jej talon na długi lot balonem nad jakąś malowniczą okolicą (oferta). Do takiego prezentu warto dołączyć również mocny aparat fotograficzny, by obdarowany mógł wykonać trochę pięknych fotek z lotu ptaka. Dużym problemem z takim podarunkiem jest to, że lot nie jest dostępny w wielu miejscowościach w Polsce. Możesz także zastanowić się nad przelotem awionetką.


Dla młodszych ludzi atrakcyjnym darem jest wykupywanie różnego gatunku kursów. Najbardziej pożądanym naturalnie jest kurs jazdy autem. Możesz także pomyśleć o wykupieniu lekcji ratownictwa, pichcenia bądź innych, fajnych umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Na pewno was przekonaliśmy, że porządny prezent niekoniecznie musi być najnowszym telefonem albo tabletem. Należy postawić na niepowtarzalne podarunki.