Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Dokąd latamy na wakacje last minute?

  • Posted on: 9 June 2021
  • By: addmean
W okresie letnim każde biuro podróży proponuje wyjazdy last minute. To genialna sprawa - pozwala oszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo właściwie może się wydarzyć tak, że idealna propozycja zjawi się w ciągu jednego wieczoru, a za 12 godzin będziemy wylatywać na wczasy.
Mnóstwo osób planuje właśnie tak podejść do zorganizowania wyjazdu. Pakują plecaki, biorą urlop w pracy i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i idealną okazję. W zależności od wymarzonego kierunku wystarczy wpisać w wyszukiwarkę właściwe hasło. „Last minute Hiszpania” - na przykład. I od razu dostajemy w odpowiedzi długą listę. Jeśli chodzi o Hiszpanię, to najczęściej wybieranym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop tam da się spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu oferty są zdecydowanie bardziej konkurencyjne. Tygodniowy pobyt w imprezowym królestwie Turcji - Bodrum może kosztować nas zaledwie 800 - 900 złotych. Czyż to nie idealna propozycja? Dobrze jest przejrzeć kilka pozycji - bywa, że różnią się dość mocno. Za tę samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wakacje all inclusive, a w innym, o zbliżonym standardzie - tylko śniadania. Pamiętajmy na czym nam najbardziej zależy - czy wolimy hotel blisko plaży, czy może być w bocznej uliczce, za to z pełnym wyżywieniem. To drobiazgi, ale właśnie nimi różnią się oferty.

No i został jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to wciąż najczęściej wybierany kraj na wyjazd dla Polaków. Ciepło, całkiem niedrogo no i naturalnie piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne z pewnością będziemy mieli co robić.

Przeczytaj ten ciekawy tekst a jeżeli fascynuje Cię więcej informacji na prezentowany temat to odkryj więcej tu (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-bungalows-castillo-club-lake-0162469.html) - znajdziesz więcej danych na to zagadnienie.

wakacje w Egipcie są też konkurencyjne cenowo. Tutaj już za 900 złotych możemy spędzić siedem dni w dobrym hotelu w wariancie all inclusive.Nie jest dziwnym, że wakacje - domek na kaszubach last minute są tak popularne, skoro za stosunkowo małe pieniądze można spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Zapamiętajmy tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było wiarygodne.