Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Zyskaj sylwetkę przed urlopem, wsiądź na rower!

  • Posted on: 4 October 2021
  • By: addmean
Dużymi krokami nadchodzi wiosna, długo wyczekiwana przez miesiące nieprzerwanie wypełnione mrozem i sypiącym białym puchem. Jest to czas, który daje wytchnienie, ulgę i pozwala w końcu nie pamiętać o trudach brnięcia przez zaspy, psujących się autach i epidemii grypy. No a dodatkowo wreszcie rozbudzą się krzaki i kwiaty, zaczną tu i ówdzie świergolić ptaszki, a niedługo nie trzeba będzie mieć czapki żeby nie zachorować. Będzie można pokazać nieco ciała...
I tu u wielu mogą zaczynać się kłopoty. Niektórzy nie lenili się w czasie zimy, nawet w mróz i nieustające zawieje dbając o stan ciała – tak zostali wychowani lub samemu nauczyli się na swoich błędach w poprzednich sezonach – lecz istnieją i ci, co z podstępnego rozleniwienia albo czasowej, zimowej chandry nie byli w stanie wykonać nic, co obecnie zaowocowałoby sylwetką i kondycją. A jest wiosna, zaraz lato, wypady na plażę, a kto wie, może także letnie podrywy, podróże z ukochaną lub ukochanym, cała masa atrakcji. Należy jednak sobie w temacie pomóc, choć czasu coraz mniej.

SPORT SHOP
Source: Sport-shop.pl
Najłatwiejszym, dość wydajnym i niedrogim sposobem na zyskanie odrobiny zdrowia, frajdy, i kilku zupełnie użytecznych korzyści, może być rower, wynalazek znany od bardzo dawna, obecnie będący w pełni chwały i nadal zyskujący na powszechności. Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na interesującą aktywność, poznanie własnego miasta od odrobinę innej perspektywy niż dotąd, prosty transport niewielkich zakupów i innych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która ciekawi niektórych najbardziej: poprawienie wydolności tlenowej, zrzucenie w krótkim okresie paru nadmiarowych warstw sadełka, które w czasie zimy pojawiły się w rejonach pasa, zbudowanie miłej dla oka sylwetki. Mimo że na rowerze pracują przede wszystkim łydki i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie spadnie, a na tym zyska całe ciało, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.W każdym dużym i mniejszym mieście istnieje z pewnością salon z rowerami na poziomie. Są w nich osiągalne krajowej produkcji i zagraniczne rowery takich firm jak B-Twin, Merida, Giant i pozostałe. W asortymencie jest też wskazana na wiosenną, nieraz kapryśną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).