Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Zyskaj sylwetkę przed urlopem, wsiądź na rower!

  • Posted on: 14 January 2022
  • By: addmean
Dużymi krokami nadchodzi wiosna, długo wyczekiwana przez miesiące nieprzerwanie wypełnione mrozem i sypiącym białym puchem. Jest to czas, który daje wytchnienie, ulgę i pozwala w końcu nie pamiętać o trudach brnięcia przez zaspy, psujących się autach i epidemii grypy. No a dodatkowo wreszcie rozbudzą się krzaki i kwiaty, zaczną tu i ówdzie świergolić ptaszki, a niedługo nie trzeba będzie mieć czapki żeby nie zachorować. Będzie można pokazać nieco ciała...
I tu u wielu mogą zaczynać się kłopoty. Niektórzy nie lenili się w czasie zimy, nawet w mróz i nieustające zawieje dbając o stan ciała – tak zostali wychowani lub samemu nauczyli się na swoich błędach w poprzednich sezonach – lecz istnieją i ci, co z podstępnego rozleniwienia albo czasowej, zimowej chandry nie byli w stanie wykonać nic, co obecnie zaowocowałoby sylwetką i kondycją. A jest wiosna, zaraz lato, wypady na plażę, a kto wie, może także letnie podrywy, podróże z ukochaną lub ukochanym, cała masa atrakcji. Należy jednak sobie w temacie pomóc, choć czasu coraz mniej.SPORT SHOP
Source: Sport-shop.pl
Najłatwiejszym, dość wydajnym i niedrogim sposobem na zyskanie odrobiny zdrowia, frajdy, i kilku zupełnie użytecznych korzyści, może być rower, wynalazek znany od bardzo dawna, obecnie będący w pełni chwały i nadal zyskujący na powszechności.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna informacja. Więc kliknij tu black diamond sklep i przeglądaj nawet bez końca następne rzetelne wpisy.

Wszystkich rodzajów rowery górskie, rowery wyczynowe, rowery miejskie pozwalają na interesującą aktywność, poznanie własnego miasta od odrobinę innej perspektywy niż dotąd, prosty transport niewielkich zakupów i innych drobiazgów w plecaku czy sakwach, no i rzecz, która ciekawi niektórych najbardziej: poprawienie wydolności tlenowej, zrzucenie w krótkim okresie paru nadmiarowych warstw sadełka, które w czasie zimy pojawiły się w rejonach pasa, zbudowanie miłej dla oka sylwetki. Mimo że na rowerze pracują przede wszystkim łydki i to one najprędzej zyskają w cudzych oczach, generalna zawartość tłuszczu w ciele błyskawicznie spadnie, a na tym zyska całe ciało, jeśli przez parę miesięcy postanowimy nie próżnować.

W każdym dużym i mniejszym mieście istnieje z pewnością salon z rowerami na poziomie. Są w nich osiągalne krajowej produkcji i zagraniczne rowery takich firm jak B-Twin, Merida, Giant i pozostałe. W asortymencie jest też wskazana na wiosenną, nieraz kapryśną pogodę odzież rowerowa (*tutaj link do oferty).