Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Kwieciste ozdoby

  • Posted on: 14 March 2022
  • By: addmean
Fototapety w kwiaty
Author: http://art.widi.pl
Source: http://art.widi.pl
Jeśli obawiamy się, że jesteśmy zbyt roztrzepani aby pamiętać o ich podlewaniu, możemy skusić się na mało wymagające okazy, czy rośliny jak np. bambusy, kaktusy czy dracenę. Subtelnie i delikatnie wyglądają wszelkiej maści paprocie, pamiętać należy jednak o tym, że najlepiej rosną w przyciemnionych miejscach. Bardziej kolorowe są orchidee, które kwitną w odcieniach bieli i różu.

Ogród wizytówką domu

Posiadając dom z ogrodem normalne jest, iż chcielibyśmy aby został on naszą okoliczną wizytówką. Rośliny, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę muszą być przystosowane do polskich pór roku.

Hej, sprawdź to kora kamienna dolnośląskie, jeżeli jeszcze nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Przy ich wyborze kierować możemy się też ich żywotnością. jeżeli chcemy aby nasze rośliny kwitły więcej niż tylko sezon, wybrać powinniśmy byliny- wieloletnie rośliny, które zimę spędzają w ziemi. Najbardziej popularne kwiaty wybierane do ożywienia ogrodu to aksamitki, maciejki, bratki, róże i piwonie. Nie można jednak zapominać, że wszystkie one, niezależnie czy wieloletnie czy roczne wymagają systematycznej pielęgnacji, nawożenia oraz odchwaszczania.
Niewielkie kwiaty kaktusa
Author: Holy Outlaw
Source: http://www.flickr.com

Kwiaty dla każdego

Nie każdy lubi rośliny czy to doniczkowe czy ogrodowe, posiadanie ich bowiem wiąże się z dodatkowymi obowiązkami. Jednak kiedy już zaczynają zakwitać, rozrastać się, nie tylko oczyszczają powietrze ze szkodliwych toksyn ale działają również kojąco dla nas samych. Skończywszy męczącą pracę odprężyć możemy się w ich towarzystwie. zielony kolor działa łagodząco na nasze oczy, a w płuca dostaje się dawka czystego tlenu.


Author: M.B