Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Czym karmić nasze koty?

  • Posted on: 12 February 2022
  • By: addmean
Z pewnością każdy rodzic ma za sobą ten dzień, gdy ich pociecha uroczyście oświadcza, że chce posiadać w domu zwierzątko. Cóż wówczas robić? Czy od razu zabraniać malcowi pupila? To jest uzależnione od wielu czynników. Przede wszystkim, warunków mieszkalnych naszej rodziny.
Jeśli mieszkamy w małym mieszkanku w bloku można nie myśleć o większych rasach, takich jak wilczur, czy bernardyn. Pamiętajmy także, że zbyt głośne zwierzę będzie zawadzał naszym sąsiadom, a przecież nie chcemy z nimi kłócić się. Okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie kot.Gdy już przyprowadziliśmy do mieszkania kota, orientujemy się, że oto posiadamy w domu nowego króla. Kot jest wielkim egocentrykiem i nic nie wydarzy się bez jego wiedzy. Decyduje on nawet, kiedy można go pogłaskać. Zawsze chodzi swoimi drogami. Samodzielnie troszczy się o swoją higienę- przecież kociaki to straszne czyścioszki.

Kot domowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jeśli chcemy w jakiś sposób rozpieścić małego drapieżnika, możemy mu zakupić właściwe jedzenie. W sklepach jest dostępnych wiele specjalistycznych karm, w zależności od wieku pupila oraz jego codziennej aktywności. Już wielu hodowców się przekonało, że bardzo dobrze się sprawdza sucha karma (Karma wiejska zagroda dla psa) dla kota. Wystarczy przeszukać dowolny internetowy sklep zoologiczny (np. a znajdziemy tam ogromny wybór pożywienia, jak na przykład: Purina karma dla kotów, karmy suche dla kotów taste of the wild, czy Pronature . Każda z wymienionych posiada wiele składników odżywczych, tak potrzebnych do odpowiedniego rozwoju naszego kociaka.

Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie powinniśmy bowiem raczyć zwierzaka resztkami z naszego stołu, ponieważ nie wszystko, co jest dobre dla nas, będzie podobne również dla kota. Stosując zbilansowany pokarm mamy gwarancję, że nasz zwierzaczek dostaje właśnie to, co jest mu naprawdę potrzebne. Dzięki niemu nasz zwierzak ma mnóstwo siły i werwy, a jego futerko wspaniale lśni. Róbmy zakupy w sieci. W wielu internetowych marketach znajdziemy mnóstwo wspaniałych rabatów cenowych, a produkt zostanie dostarczony nam pod same drzwi.