Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Futbol - czas na mecz

  • Posted on: 27 June 2020
  • By: addmean
Miejski tryb życia, postępująca komputeryzacja, przyspieszający, niezdrowy wyścig po sukcesy w pracy czy jak najlepsze oceny w szkole sprawiły, że niewielu z nas dba jak należy o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyka to między innymi najmłodszych, którzy, przesiadując za biurkiem przed komputerem, surfując po sieci, nie dość, że wywołują u siebie pewne zmiany w procesach poznawczych i sposobie poznawania nowych wiadomości, które są nieodpowiednie dla naszej natury, ale również objadają się niezdrowymi przekąskami, które powodują tycie i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i aktywności z przyjaciółmi, nie wspominając o profesjonalnym uprawianiu sportu.

piłka nożna
Author: ;/
Source: http://www.flickr.com
Jak popychać młodych do sportu? To nie jest prosty problem, gdyż nastolatkowi niełatwo wytłumaczyć, że to, co robi obecnie, ma duży wpływ na to, co przyjdzie za dziesięć czy kilkanaście lat, a mowa tu w końcu o czymś nie bez znaczenia: o zdrowiu, kondycji układu ruchu, odporności na choroby, odpowiedniej wadze. Zaniedbując błędy w tych kwestiach narażamy siebie i własne dzieciaki na olbrzymie szkody, które w przyszłości niezwykle trudno zrekompensować, nawet dysponując niemałymi kwotami. Nie jest to łatwe, ale nie jest niemożliwe.

Więc dobrze zacząć myśleć już teraz o tym, co będzie w najbliższej przyszłości czy kilkanaście lat.

Czy byłeś uradowany z tematu powyższego postu? Jeśli tak, to daję też mój odsyłacz (http://sportwheels.pl/pol_m_Producenci_ALUTEC-3856.html) do następnej witryny. Zapraszam!

Zwłaszcza pośród chłopców tak dużym zainteresowaniem cieszy się futbol – użyjmy tego. Ciężko wymagać od dzieciaków, by te od zaraz z werwą, wylewając litry potu, chodziły kilka razy w tygodniu na treningi do profesjonalnych placówek, ale nie można dostać wszystkiego w jednej chwili. Zachęcajmy młodzież do zabaw za piłką.

Czyżbyś czuł chęć na więcej wpisów na opracowany tu temat? Zachęcamy zatem do kolejnej strony - po prostu naciśnij to hamownia wrocław cena i przejdź do naszego serwisu.

Wystarczy kawałek równej przestrzeni i trzepak, by dało się rozegrać fajny mecz. A gdy już okaże się, że dziecko jest zaintrygowane piłką dość, by zająć się tym w miarę profesjonalnie, nie żałujmy oszczędności na zachętę. Odpowiednie buty piłkarskie, ochraniacze na piszczele, czasem rękawice bramkarskie, to spory zakup, ale niezbędny do tego, żeby młody chłopak chodził na treningi. Oprócz tego taki prezent z pewnością wzmoże i podtrzyma zapał do sportu na boisku: czy to na lokalnym Orliku, czy w lokalnym sportowym klubie, w kategorii juniorów. Zawodowe buty piłkarskie w społecznościach chłopaków z podwórka przyniosą jeszcze jedną korzyść. Jest to nie lada prestiż, więc młody chłopak nie tylko będzie cieszył się większym szacunkiem wśród kolegów. Przy odrobinie szczęścia znajdzie się wśród nich wieloletnich partnerów do zabawy z piłką, a to prowadzi do tego, co najważniejsze: regularnej aktywności fizycznej, radości z wysiłku i długiego zdrowia.


Author: Tomasz Wojtynek