Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Dbaj o kondycję cały rok

  • Posted on: 6 May 2022
  • By: addmean
suplementy diety
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Gdy dużo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i kiedy jemy. Niezwykle istotne jest to, aby dostarczać ciału wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w organizmie ludzkim, więc powinny stanowić mniej więcej 60-70 procent naszego pożywienia. Na drugim miejscu znajdują się proteiny, konieczne do rozbudowywania mięśni, tworzenia odporności i wielu innych procesów. Na koniec mamy tłuszcze tez potrzebne choćby do rozpuszczania pewnych witamin I właściwego funkcjonowania neuronów. Każdy z tych składników jest nam konieczny, dlatego każda dieta eliminująca albo mocno ograniczająca którykolwiek z nich z założenia nie może być zdrowa.

Astaksantyna w kapsułkach
Author: http://sxc,hu
Source: http://sxc,hu
Gdy planujemy rozwinąć masę mięśniową, przypuszczalnie chcielibyśmy efekty zobaczyć właściwie natychmiast. W takiej sytuacji powinniśmy pomyśleć o odżywkach dla kulturystów. Należy jednak używać ich z umiarem, nigdy nie przekraczać odpowiedniej dawki, a tak naprawdę powinno się robić to pod kontrolą lekarza. (Reklama: dobre ćwiczenia na schudnięcie). Nie zapomnijmy przed rozpoczęciem brania wszelkich odżywek i środków wspomagających wykonać najprostsze badania krwi i moczu. Kiedy wszystkie wyjdą w porządku możemy pójść po zakupy.

Najpopularniejszą odżywką jest kreatyna. Sprzedawana jest pod różnymi nazwami, zwykle creatine lub bardzo podobne.

Jeśli objaśniana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, przeczytaj poza tym więcej szczegółów chiptuning wrocław tu - te wiadomości także nie powinny pozostać niezauważone.

Kreatyna jest głównym przekaźnikiem energii w mięśniach i wspiera ich pracę. Powinniśmy zwrócić uwagę również na aminokwasy BCAA, znane jako aminokwasy rozgałęzione. (Reklama: 5 kg mniej w miesiąc). Odżywki tego rodzaju są stosunkowo prosto dostępne a ich podstawową zaletą jest poprawianie ogólnej kondycji. Pracę mięśni wspiera tez tlenek azotu (nitric oxide), którego działanie opiera się na powiększeniu mięśniowego przepływu krwi oraz dostępności tlenu.
Algi w tabletkach
Author: Vitana
Source: Vitana
Uważajmy jednak ze używaniem. Różnego rodzaju schorzenia powiązane z ciśnieniem krwi wykluczają przyjmowanie takiego rodzaju środków. Powinniśmy uważać również na rozpowszechniony dodatek znany jako tribulus lub tribulis. To naturalny roślinny testosteron. Umożliwia szybszy rozwój tkanki mięśniowej, lecz należy uważać żeby go nie przedawkować.

Wszystko jest dla ludzi, wszelkie odżywki dopuszczone do sprzedawania także, ale istnieją ludzie, którzy biorą je zupełnie bez jakiegokolwiek myślenia. Faszerują się wszystkim co nawinie im się pod rękę, a to kończy się zwykle schorzeniami serca, układu krwionośnego, a w niektórych przypadkach nawet zgonem. Odżywki dla kulturystów należy stosować mądrze. Tylko wtedy będą efekty, muskulatura będzie wspaniała, mięśnie będą działały prawidłowo i unikniemy skutków ubocznych. Nie przekraczajmy zalecanych dawek, róbmy co pewien czas badania kontrolne i wszystko będzie w porządku.


Źródło:

Author: PP2.0