Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Niezapomniane imieniny

  • Posted on: 3 January 2020
  • By: addmean
Czterdzieste urodziny to dla wielu osób magiczna granica. Nadal krąży powiedzenie, że życie rozpoczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Zwykle w tym momencie mamy już całkiem duże dzieci, odpowiednią pracę i swoje miejsce na świecie. Albo całkowicie odwrotnie - decydujemy, że właśnie teraz warto się ustatkować. Należy te urodziny podkreślić w szczególny sposób.
Prezent na 40tkę (zobacz inne prezent) musi być niepowtarzalny. Naturalnie dobra książka, czy wspaniale wydana płyta z filmem sprawdzi się w każdej sytuacji, jednak może lepiej zastanowić się nad czymś całkiem innym. Wystarczy rozejrzeć się, nawet w internecie, by przekonać się jak gigantyczny mamy wybór. Prezentem nie musi być przedmiot. Ostatnio popularne stały się tak zwane „prezenty z adrenalinką”.
Wspaniała przygoda!
Przykład? Któż gdzieś głęboko w sobie nie marzy o skoku ze spadochronem, albo o kursie nurkowania? A może lekcja driftingu? Wybór jest prawie nieograniczony, bardzo wiele firm obecnie proponuje takiego typu ciekawe prezenty. Tak naprawdę można znaleźć prezent dopasowany do charakteru naszego jubilata. Niezwykłe doznania możemy przeżyć w powietrzu - choćby wykonując skok na bungee, przechodząc kurs paralotniarstwa (zapisz się, trwa promocja na ten kurs), czy lecąc szybowcem. Można wyszukać coś dla amatorów wody - narty wodne, pływanie skuterem czy kilka dni pod żaglami. Oczywiście doskonałym pomysłem jest też jazda różnego typu sportowymi, fantastycznymi autami jak Lamborghini. A może weekend ze wspinaczką skalną, albo jazda psim zaprzęgiem?Dopasuj prezent
Wybór niezwykłych prezentów jest bardzo duży. Ograniczeniem jest w zasadzie tylko wyobraźnia i naturalnie charakter jubilata. Lepiej nie proponować człowiekowi z ogromnym lękiem wysokości skakania z wieży. Nie zapominajmy, że prezent na 40 urodziny powinien być wspaniały i oryginalny, jednak przede wszystkim powinien dać radość i przyjemność obdarowywanemu. W związku z tym, najlepiej tego rodzaju prezenty robić osobom, które świetnie znamy. Nie obawiajmy się cen . Tego rodzaju zabawa wcale nie musi być droga. Ceny są bardzo zróżnicowane, tak że spokojnie można znaleźć coś na każdą kieszeń. Prezenty z adrenaliną są świetnym pomysłem!