Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Aby posiadać idealną rzeźbę, na początku musimy zrobić masę

  • Posted on: 5 May 2022
  • By: addmean
Author: Sport-shop.pl
Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, więc każdy ma ochotę się prezentować w jak najlepszej formie, gdy już przyjdzie moment, aby zdjąć koszulkę, czy to na basenie, czy na plaży. Służyć temu mogą przede wszystkim intensywne ćwiczenia fizyczne. Niektórzy lubią bieganie, inni pływają, jednakże najliczniejszą grupę regularnie ćwiczących stanowią stali goście siłowni. Nie podlega dyskusji, że kluczowym czynnikiem każdego treningu są zestawy ćwiczone według założonego, opracowanego wcześniej planu, jednakże samymi ćwiczeniami fizycznymi niezwykle łatwo się zniechęcić, ponieważ bez dobrze dobranej diety i wspomagania w formie odżywek na efekty przyjdzie nam poczekać bardzo długo. Dla wielu zdecydowanie zbyt długo. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni wybór odzywek do indywidualnych potrzeb na każdy kolejny etap treningu. Tutaj znajdziecie kilkanaście wśród najbardziej popularnych odżywek na rynku wspomagaczy diety dla sportowców.

siłownia
Author: iStock.com
Source: iStock.com
BCAA, czyli środek o rozgałęzionych łańcuchach, to środek polecany głównie maratończykom. Jest to preparat, który redukuje zmęczenie psychiczne podczas intensywnego wysiłku fizycznego. (Reklama: muza na siłownie).

Jeśli masz ochotę zasięgnąć kolejnych informacji, przeczytaj nasz następny tekst, w którym znajduje się interesująca informacja (http://www.btune.pl/hamownia-wroclaw-4x4/). Rozwieje ona wszelkie Twoje niepewności.

To bardzo ważne, ponieważ jak powszechnie wiadomo, psychika i ciało ludzkie są ze sobą nierozerwalnie połączone. Jeżeli więc uda nam się pokonać tzw. „zmęczenie ośrodkowe”, powstające w mózgu, to i inne części naszego ciała będą czuć się zdecydowanie lepiej.

Napalm, choć będzie to brzmieć dość bojowo (oczywiste skojarzenia z bojowym środkiem zapalającym), w tym wypadku jest niezwykle pożyteczny. Napalm to unikalna mieszanka argininy AKG, w formie odżywki przed treningiem, najczęściej spotykanej w formie napoju. Identycznie jak BCAA oddziałuje i na ciało, jak i umysł, redukując zmęczenie.

(Reklama: najlepsze ćwiczenia na schudnięcie). z koleji chyba najczęstszy spośród wszystkich znanych nam suplementów diety. Zażywana jest przede wszystkim po to, by nabrać masy mięśniowej. W myśl życiowej prawdy, która zna każdy kulturysta – najpierw masa, potem rzeźba! Kreatyna jest także jednym z najbezpieczniejszych tego typu środków.

Jednym z najbardziej popularnych producentów wszelkich odzywek i suplementów diety dla kulturystów jest z kolei przedsiębiorstwo Activlab, która oferuje większość z wspominanych wyżej produktów, a także sporo innych. Popularność marki Activlab z pewnością czyni ja marką godną zaufania.


Źródło:



Author: PP2.0