Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Battlefield 4, Grand Theft Auto V - nowe wersje popularnych gier

  • Posted on: 18 September 2021
  • By: addmean
Amatorzy gier komputerowych, szczególnie tych o twardym, męskim wydźwięku bardzo dobrze kojarzą grę o nazwie Battlefield wykonaną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową znaną z trybu multiplayer. Do charakterystycznych cech tej gry należy także to, że konfrontacje prowadzone w sieci odbywają się na ogromnych mapach. Gracze zaś poruszają się za pomocą różnorakich militarnych pojazdów i mają możliwość unicestwiania niektórych fragmentów z otaczającej ich wirtualnej strefy. Grający nie mogą ingerować w to, co robią ich towarzysze w grze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspierania towarzyszy.
Kolejne wersje gry są wzbogacane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Oznacza to, że gracz może jednym nieostrożnym ruchem wypłoszyć z ukrycia ptaki lub uruchomić alarm. Jest to sygnał dostrzegalny przez wroga i wywołuje nieprzewidziane skutki. W grze mają miejsce też sceny bardziej widowiskowe. Zdarzają się na przykład trzęsienia ziemi, olbrzymie wybuchy czy inne efektowne okoliczności wywołujące bardzo silne odczucia u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz lepszą i bardziej skomplikowaną broń. Umożliwia to przeprowadzanie dość skomplikowanych akcji o charakterze militarnym.

GTA 5
Author: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
I chociaż najnowsze gry playstation (grand theft auto 5 wymagania) tworzone są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to twórcy Battlefielda nadal jeszcze dają możliwość graczom używania Playstation 3. Nowa wersja gry Battlefield, aktualnie już numer 4, będzie w sprzedaży 31 października. I zapewne ucieszą się wszyscy pasjonaci tej gry, że nie muszą inwestować w nowy sprzęt, aby mieć szansę zagrać w ostatnią jej edycję. Prowadzone są też kalkulacje wśród speców od tematu, czy i następna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na starym i przetrenowanym sprzęcie. Zwłaszcza, że producenci gry informują, iż uczynią wszystko, aby realizować coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Niezależnie od tego, jakiego typu sprzęt zostanie użyty, gra Battlefield niezmiennie będzie jedną z najlepszych gier tego typu.Nowa wersja Battlefield 4 (zobacz: battlefield 4 wymagania) oferuje jeszcze lepszą grafikę i bardziej wyspecjalizowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli uczestniczyć w potyczce wojennej, której akcja zaczyna się w egzotycznym Szanghaju. Jak zazwyczaj akcja gry będzie toczyć się żywo, a ilość rozwiązań związanych z prowadzeniem potyczek nie powinna znudzić nikogo. Tryb Dowódcy, który powrócił do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z góry.

Czy istotna witryna sprosta Twym oczekiwaniom? Sądzę, że tak. Tam także czekają na Ciebie świeże posty. Namawiam!

Toteż wróg w grze Battlefield 4 będzie ścigany i z ziemi i z powietrza. Będzie to mocna rozgrywka.