Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Wiesz już, w jakie miejsce pojedziesz w lecie na wczasy?

  • Posted on: 30 May 2022
  • By: addmean
Czy wybrałeś kierunek, w którym wyruszysz w lato 2013? Jeśli nie, mamy dla ciebie 3 atrakcyjne propozycje, na które musisz zwrócić uwagę, gdy następnym razem odwiedzisz miejscowe albo cyfrowe biuro turystyczne. Mimo że jest tam straszliwy krach gospodarczy, warto poznać ten piękny kraj latem. Każdy człowiek, który uwielbia historię, musi podziwiać majestatyczny Akropol.
Urlop w Grecji

Wielbiciele militariów z pewnością będą planowali ujrzeć legendarne pola bitew dawnych Spartan (zobacz ofertę: ).użyj linku przewozy Wałbrzych Niemcy przewozy Wałbrzych NiemcyA wszyscy ci, co preferują odpoczywanie na piasku brzuchem do góry, na pewno polubią złociste plaże nad cudownie błękitnym Morzem Egejskim.

Wakacje w Turcji (szczegółowo: ) Niedaleko za cieśniną znajduje się inne państwo, które w sezonie okazuje się wymarzonym rajem dla gości spragnionych promieni słonecznych. Punktem obowiązkowym jest obejrzenie malowniczych pozostałości starej Troi, czyli miasta, którego zdobycie zostało przedstawione w ponadczasowym utworze Homera. Warto odwiedzić również Stambuł. Tam gratką dla wizytujących jest największy bazar w Europie, na którym można znaleźć dosłownie wszystko.

All inclusive do Egiptu Kraina faraonów to cały czas najczęściej wybierany cel przez wielbicieli plaż i dawnych dziejów. To nie dziwota, przecież są tu zarówno oszałamiające zabytki historii, jak i malownicze plaże, położone nad turkusowym morzem. Każdy turysta powinien spędzić kilka godzin w głównym muzeum, w którym zebrano między innymi sarkofagi dawnych faraonów Egiptu. Niedaleko od kraju faraonów jest położony Izrael, warto stąd zastanowić się nad krótką wycieczką do Ziemi Świętej.

Pamiętajcie, że trzeba wybrać sprawdzone biuro turystyczne, które nie tylko oferuje dobre wycieczki i małe ceny, ale również istnieje od lat i nie jest na skraju bankructwa.


Każdy z was na pewno słyszał o niedawnych bankructwach agencji turystycznych, przez które tysiące gości zostało na lodzie w dalekim państwie. Dlatego biuro turystyczne należy wybierać rozsądnie.