Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Sklep z akcesoriami do snowboardu

  • Posted on: 9 July 2021
  • By: addmean
Amatorów sportów zimowych z każdą zimą przybywa. Łyżwiarstwo, jazda na nartach, snowboard są bardzo popularnymi sposobami spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie osoby wybierające aktywny tryb życia cieszy myśl o nadchodzącej zimie. Pasjonaci zimowych sportów coraz częściej wybierają snowboard.


Wbrew utartym poglądom sport ten nie jest przeznaczony tylko dla ludzi młodych. Można go uprawiać niezależnie od wieku, nie wymaga bardzo dobrej kondycji fizycznej. Przed rozpoczęciem przygody ze snowboardem wskazane jest zaopatrzyć się w odpowiedni strój i sprzęt, które będą gwarancją bezpiecznej jazdy. Podczas dokonywania zakupu dobrze jest skorzystać z pomocy fachowca. W tym celu najlepiej odwiedzić sklep snowboardowy i wziąć pod uwagę wskazówki sprzedawcy.

W trakcie uprawiania sportów zimowych bardzo ważnym elementem gwarantującym bezpieczeństwo są ochraniacze bioder. Ich zadaniem jest zabezpieczenie ciała przed urazami w razie utraty kontroli nad deską podczas jazdy.

Wiedz, że nasze odnośniki (www.dominikkania.pl/) prowadzą wyłącznie do najbardziej interesujących witryn, na których odnajdziesz jedynie użyteczne dane.

Rola spodenek ochronnych polega na rozłożeniu energii w razie wypadku, dzięki czemu chronią poszkodowanego przed złamaniami stawu biodrowego. Zabezpieczają ponadto kość ogonową oraz pośladki. Idealnie dopasowują się do indywidualnych wymiarów ciała. Wykonane są z materiału wchłaniającego wilgoć, są lekkie i zapewniają wygodę podczas jazdy. Sprawdzą się podczas pierwszych upadków oraz przy wykonywaniu zaawansowanych śnieżnych ewolucji.

Snowboard Burton


Nie ma chyba na świecie osoby, która uprawiając snowboard nie słyszałaby o Jacku Burtonie i firmie z jego nazwiskiem w szyldzie. Stworzona przez Burtona – miłośnika snowboardu- firma jest ogólnoświatowym pionierem w branży akcesoriów do snowboardu. Produkty snowboard Burton reklamują się same. Wielki wybór profesjonalnej odzieży, butów, sprzętu i akcesoriów projektowanych specjalnie dla kobiet, mężczyzn i dzieci to wyroby stworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Firma poza sprzedażą produktów zaangażowana jest w popularyzowanie snowboardu oraz promuje najlepszych sportowców. Niezwykle precyzyjna jakość wykonania, najnowocześniejsze testy produktów, wykorzystanie najnowszych postępów technologii, uwzględnienie nowoczesnych trendów modowych sprawia, że produkty Burton są dostępne dla wszystkich i ponadczasowe. Kreują trendy w snowboardowej modzie, ale interesują się nimi osoby, które prowadzą aktywny tryb życia, niekoniecznie na desce.