Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Podsumowanie 25 lat po zmianie systemu

  • Posted on: 13 August 2020
  • By: addmean
Jednocześnie z przemianami po wyborach 4 czerwca 89 i bogaceniem się społeczeństwa Polacy postanowili zniwelować braki spowodowane systemem etatystycznym. Proces ten przebiegał i ciągle przebiega wieloma torami. Rozpoczął się on już w 1988. Najszybsze i najgłębsze zmiany zachodziły na poziomie makroekonomicznym. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki tworzyły się niewielkie firmy i malutkie jednoosobowe mikroprzedsiębiorstwa. Po po 25 latach z wielu z nich urodziły się firmy giganty.

Najnowsza kolekcja Reebok
Author: Reebok
Source: Reebok
Poprawa jakości życia obywateli i otwarcie granic spowodowało stopniowe zwiększenie zainteresowania sportem. Nawet w niewielkich miejscowościach powstawały sale ćwiczeń z angielskiego zwane fitness clubami. Wraz z modą na sport handlowcy i wytwórcy odzieży dopasowywali swój asortyment do zapotrzebowania klientów. Na rynek weszły bluzy fitness dla kobiet, cała masa dresów. Za sprawą dostępu do muzycznych telewizji i naśladownictwu gwiazd muzyki popowej pokazały się męskie i bluzy damskie.

Na chodnikach w tzw. "szczękach" sprzedawano co popadnie - kiełbaskę i wołowinkę z półlegalnego uboju zaraz obok biustonoszy, prostych bluz damskich czy majtek. Oczywiście zaczynały też powstawać luksusowe markety gdzie można było kupić bardzo drogie markowe produkty na przykład rozpinane bluzy - czytaj resztę pod adresem| - damskie, dresy dla pań i panów, bluzy damskie z kapturem czy bluzy fitness dla kobiet.Na początku miejsca te były bardziej wystawami rzeczy które klient chciał mieć. Z perspektywy lat przedziwne były to lata, nieco marzycielskie bowiem liczyło się to co się umie i jak bardzo człowiek jest elastyczny. Był to czas wielkich nadziei i poczucia być może odrobinę przeświadczenia, że wszystko się zmieniło na lepsze i jeżeli człowiek czegoś bardzo pragnie wszystko jest możliwe.

Myślę, iż nie było możliwości myśleć inaczej, gdyż był to też okres cudów. W końcu nie za często w historii tej części świata praktycznie bez rozlewu krwi zmienił się układ sił uznawany dotąd za niezmienny.