Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju aktywności sportowe można uprawiać w zimie, czyli plusy snowboardingu, narciarstwa czy łyżwiarstwa.

  • Posted on: 15 May 2022
  • By: addmean
Zima w naszym kraju może trwać znacznie dłużej niż lato, a tak naprawdę sportów typowo zimowych jest raptem parę. Lecz wszystkie cieszą się dużą popularnością i pośród dorosłych, i wśród dzieci. Jednym z najpopularniejszych zimowych sportów jest jazda na łyżwach. W dużych miastach nie ma kłopotów ze ślizgawkami, w większości z nich funkcjonują lodowiska pod dachem, całkowicie niezależne od pogody, ale również lodowiska na powietrzu, działające wtedy, gdy będzie odpowiednia pogoda.

polecana strona
Source: http://www.sport-shop.pl/
Łyżwiarstwo jest tanim sportem, nawet nie posiadając własnego sprzętu da się cieszyć tym rodzajem rozrywki. Przy wszystkich lodowiskach da się pożyczyć łyżwy, koszt tego nie powinien wynieść więcej niż kilkanaście złotych, a analogicznie powinien kosztować bilet na lód. Wiele osób obawia się trochę wycieczki na lodowisko, ponieważ nie umieją oni jeździć. Faktycznie początkowo będzie pewien problem z utrzymaniem równowagi, lecz przeważnie po paru wizytach ludzie czują się na tyle pewnie, że bez problemów zaczynają się poruszać na lodowisku.narty
Author: fabianpimminger
Source: http://www.flickr.com
Nieco drożej wychodzą następne zimowe sporty, to znaczy jazda na nartach i snowboard. Tu pierwszym problemem jest dojazd na najbliższy stok. O ile osoby mieszkające na południu kraju mają je w miarę niedaleko, to z Wielkopolski czy Mazur trzeba już kawałek drogi jechać.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak myślisz, kliknij ten link. W tamtym miejscu czeka na Ciebie więcej bonusów (http://impuls.waw.pl/terapia-biofeedback) - one też Cię bardzo zainteresują!

Jeśli ktoś nie będzie miał swojego sprzętu, to również nie jest to problemem, przy każdym wyciągu działają wypożyczalnie, w jakich wszystko da się skompletować. Cena za wypożyczenie zestawu narciarskiego jest wyższa, niż za łyżwy, ale najczęściej wypożycza się go na jeden dzień albo jeszcze dłużej.

Następnym kosztem, który trzeba uwzględnić w czasie wycieczki na snowboard jest opłacenie wyciągów, tu również trzeba się liczyć z koniecznością zapłacenia kilkudziesięciu złotych. Ale za cały dzień szusowania po okolicznych stokach także nie będzie to to dużo, a przyjemności płynące z jazdy są bezcenne. W sumie bez znaczenia, czy będzie się jeździło na lodowisku, desce czy też nartach, to najbardziej istotne powinno być, aby w ogóle aktywnie podczas zimy wolny wolne chwile.