Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Przyjaźń, zespolenie i entuzjazm we dwoje.

  • Posted on: 1 April 2020
  • By: addmean
Trudno odmówić racji tym, którzy wygłaszają słowa pochwały, opowiadając o zadowoleniu we dwoje. Zadowalający i pełen namiętności związek, to jedna z przyjemniejszych rzeczy w życiu. Większość z nas ma silną chęć przebywania z innymi i przywiązania społecznego. Dlatego też, z reguły bez skrępowania i niewielkim kosztem poznajemy się, ale jak przyznać się, że szukam chłopaka UK, kiedy wydaje się, że wszyscy znajomi są już w stałych związkach. Nie lubimy uczucia odseparowania i niezrozumienia. W szczególności przebywając na obczyźnie.

romantyczna róża
Author: Kumar's Edit
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko pielęgnujemy nawet niebezpieczne dla nas związki, żeby tylko nie być samotnym. Lubimy przecież towarzystwo innych ludzi . Chętnie tworzymy wspólnoty także dlatego, że prościej jest nam spełniać własne cele, dążenia i przedsięwzięcia. Ogromne ilości naszej siły, serca i myśli skupiamy wokół więzi z innymi: z rodziną, partnerem, z przyjaciółmi. I niestety nie łatwo uznajemy przegrane w relacjach z innymi. Dlatego warto byłoby się przypatrzeć temu, jak zawiązuje się więzi, jak się w nich funkcjonuje, czy umiemy tworzyć prawidłowe relacje wzajemne, czy umiemy czerpać ze wsparcia innej osoby. Dla zainteresowanych - .

Szanujące się związki nawzajem pobudzają się intelektualnie, uczą się od siebie, mobilizują do zespołowego wysiłku, aktywności i wyśmienitej zabawy. Oczywiście odrobina odseparowania czasem jest dobra i niezbędna każdemu, ale lepiej dla nas, aby nie był to jedyny sposób na życie. Najważniejsze to wiedzieć kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nas ukształtowało, jaki jest ten nasz uczuciowy balast, przeniesiony z dzieciństwa, z domu rodzinnego. Należy uświadomić sobie nasze urazy, skrywane uczucia i pragnienia. Wówczas mamy świadomość czego chcemy i co nas w tym ogranicza, a to już połowa drogi do udanego, szczęśliwego związku.