Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Otyłość

  • Posted on: 17 December 2021
  • By: addmean
W XXI wieku duża część społeczeństwa prowadzi raczej siedzący tryb życia, ma niewielką ilość aktywności fizycznej, a to prowadzi do licznych chorób cywilizacyjnych, między innymi do otyłości. Tylko 2 % Polaków ocenia siebie jako otyłych, niestety z medycznego punktu widzenia dotyczy to aż 53% dorosłych Polaków! Poza brakiem ruchu, nadwadze sprzyjają takie czynniki jak zła dieta,nadmierna ilość soli, rozregulowanie gospodarki hormonalnej wywołana zarówno środkami antykoncepcyjnymi i innymi lekami, jak też konsumowaniem mięs (między innymi drobiu) nafaszerowanych hormonami.


Otyłość u mężczyzn
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nieliczni ludzie zdają sobie sprawę jak niebezpieczne skutki dla naszego organizmu może mieć nadmierna waga. Nie tylko jest przyczyną problemów z krążeniem krwi oraz sercem, ale i wykańcza stawy, które są zbyt mocno obciążone, wielokrotnie zwiększa szansę na to, że będziemy mieć żylaki… poza tym tłuszcz obrasta każdy z naszych organów wewnętrznych tym samym utrudniając ich funkcjonowanie i odbierając nam, nasze cenne lata życia. Naturalnie nie wspominam już o kwestiach wizualnych i psychicznych. Zobacz również:

Jak żyć, aby się przed tą przypadłością uchronić? Żeby być właścicielem/właścicielką pięknego, zdrowego ciała i mieć dobre samopoczucie? Oczywiście przede wszystkim zbilansowana dieta i ruch są podstawą. Nie należy uskuteczniać karkołomnych diet, ponieważ zwykle przynoszą one więcej szkód niż korzyści - osłabiają organizm, a później zagraża nam tak zwany „efekt jojo”.

Otyłość, Światowy Dzień Walki z Otyłością
Author: Poprostuzdrowo.pl
Source: Poprostuzdrowo.pl
Na rynku osiągalne są też różnego rodzaju tabletki odchudzające, które w różny sposób wpływają na organizm. Niektóre przyspieszają przemianę materii, inne spowalniają wchłanianie węglowodanów lub tłuszczów, a jeszcze inne pęcznieją w żołądku i ograniczają głód. Można je używać dodatkowo, trzeba jednak pamiętać, że odchudzanie przyniesie odpowiednie efekty tylko wówczas, kiedy będzie wynikiem wielu czynników.

Wartą uwagi odpowiedzą na potrzeby ludzi, którzy niekomfortowo się czują w swoim ciele i chcą zrzucić parę kilogramów, jest program XL-S MEDICAL oferujący racjonalne metody pozyskania wymarzonej sylwetki. (Apteka internetowa Strywald) Można do niego dołączyć na stronie internetowej.

To prawda, że informacje pod tym odwołaniem są wyjątkowe, zatem jeżeli masz ochotę zdobyć więcej danych na omawiany temat, to przejdź do treści (https://psychiatrabydgoszcz.com.pl/) - link jest tutaj.

Znajdziemy tam wszelkie istotne informacje dotyczące zdrowego trybu życia, porady specjalistów, jak również ułatwiające proces chudnięcia środki farmakologiczne w dobrej cenie, której pozazdrościła by niejedna apteka internetowa. Jest tam też funkcja umożliwiająca obliczenie wskaźnika masy ciała i na tej podstawie stwierdzenie, czy mamy się czym przejmować.