Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Aktualna oferta klubów pięściarskich skierowana do wszystkich

  • Posted on: 15 April 2022
  • By: addmean
Boks kojarzony jest z sportem dla marginesu. Z reguły wyobraża się je jako walkę dwóch barbarzyńców, którzy chcą uczynić krzywdę osobie z którą rywalizują. W takiej bijatyce nie liczy się przeciwnik, ale wygrana. Bezwzględność i siła biorą górę nad zasadami i techniką walki. Czy tak należy rozumieć boks? Otóż nie. Okazuje się, że nie jest to dyscyplina sportowa wyłącznie dla ludzi z marginesu społecznego. W ostatnim czasie niektóre profesjonalne kluby pięściarskie wyszły z propozycją dla każdego, dla kogo sport i rekreacja są ważnymi dziedzinami życia. Każdy więc, kto chce polepszyć kondycję i poznać tajniki boksu w celach obronnych, może pójść na trening pod okiem profesjonalnych trenerów.
trening boks
Author: Ibere Romani
Source: http://www.flickr.com
Idea otwartych treningów w klubach bokserskich zrodził się pierwotnie w Stanach Zjednoczonych. Tam wiele klubów, tak zwanych gymów, jest otwartych dla przeciętnych zjadaczy chleba, którzy nie myślą o profesjonalnej pięściarskiej karierze. I faktycznie wielu ludzi z tej możliwości korzysta. Przykładem takiego stanu, gdzie praktykuje się tego typu zwyczaj , jest Teksas. Tam na ćwiczenia bokserskie z zawodowym nauczycielem przychodzi każdy, kto tylko chce (może to się przyda: zajmujące sport ( Tutaj dowiesz sie więcej) walki). Biznesmeni, robotnicy czy nawet matki z dziećmi.trening bokserski
Author: Ibere Romani
Source: http://www.flickr.com
Pięściarstwo daje możliwości odreagowania po trudach dnia czy nawet życia. Po uiszczeniu należności, tak jak na siłowni można chodzić na treningi, gdzie pod okiem zawodowego nauczyciela pracuje się nad umiejętnościami obronnymi. Dodatkowym pozytywem takich treningów jest fakt, że nierzadko prowadzi je szanowany instruktor, który wyuczył niejednego mistrza świata. W Polsce podobnie istnieje możliwość odbycia takich treningów pod okiem fachowca. Nieco więcej: w linku.

Profesjonalny trener będzie pracował nad sprawnością i techniką. Można w czasie sesji treningowej poczuć się jak profesjonalny bokser. I nie ma niezbędności wejścia do ringu i stoczenia walki z innym zawodnikiem. Niewątpliwie poznanie techniki bokserskiej przyda się w codziennym życiu, ponieważ ulica przestała już być bezpieczną. Kursant przekona się także, że w boksie nie liczy się tylko siła, a dobra technika znaczy o wiele więcej niż się wydaje. Zaleca się więc trenować, ponieważ boks amatorski to zdrowie.