Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Zbuduj swój zamek i rządź swoim królestwem lub wciel się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

  • Posted on: 2 April 2020
  • By: addmean
Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.


W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Jeśli odnalezienie dodatkowych informacji na opisywany wątek jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę, na której je z pewnością zobaczysz.

Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (kliknij tu) przeniesie cię do Cesarstwa Rzymskiego. Odważ się jako wojownik wystąpić w rzymskim amfiteatrze Flawiuszow. Tam czekają na ciebie realni przeciwnicy, na których zbiera się cała
tutaj zobaczysz więcej
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
twoja ciekawość. Zademonstruj swoją bohaterskość i pokaż w trakcie walki, co możesz. W tej rywalizacji przedstawisz pozostałym rywalom na scenie swoją fachowość w konkurencji. Zobacz czy uda ci się zejść ze sceny czempionem. jedynym celem w zabawie jest wyjść triumfalnie z każdej walki.

Wyposaż twojego mężnego wojownika i udaj się razem z nim na miejsce walki. Na forum odbywasz utrzymującą w podnieceniu walkę z konkurentem Jesteś odpowiedzialny za wyposażenie swojego śmiałka. Używasz do tego przeróżnych starożytnych narzędzi. W grze przeglądarkowej odkrywasz odległe miejsca Europy. Na większych szczeblach oczekują na ciebie następne zamierzenia i konkurencje.

Gra sieciowa ułatwi ci zostać dyrektorem zoo, w którym żyją wszystkie zwierzaki globu a także gatunki zagrożone. Opracuj rozkwit zoo i dokonuj istotnych dla jego bytowania zamierzeń, by przyciągnąć rzesze zauroczonych odwiedzających.

Zadaniem zabawy jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu wiernego grona odwiedzających, którzy będą mogli odwiedzać najbardziej upragnione rodzaje zwierząt z całego świata. Gra przeglądarkowa ułatwi ci rozkwit grodu, w którym będziesz zarządcą. Wkroczysz do średniowiecznego świata.Zbudujesz zamek rozwiniesz swoją osadę i zasiedlisz lasy. Będziesz miał możliwość uzgadniać związki, zakładać rycerzy i troszczyć się o ich oręż. Zbierzesz olbrzymią broń i ruszysz na wojnę. Zmierzasz do ekspancji terytorialnej nad średniowiecznym światem.