Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Sport to zdrowie, lecz uprawiajmy go mądrze!

  • Posted on: 27 November 2019
  • By: addmean
Sport to zdrowie, rzeknie każdy i nie ma w tej wspólnej deklaracji ni cienia wątpliwości. na pewno, jak w każdej dziedzinie życia, tak i w sporcie czai się niepozorny chochlik – kontuzja, która ze zdrowiem nie ma za wiele wspólnego. Dlatego właśnie, jak do wszystkiego, czego się przymierzamy uprawiajmy sport mądrze, aby hasło: „sport to zdrowie” było jak najmocniej teraźniejsze.
fitness
Author: NFGphoto
Source: http://www.flickr.com
Od zachodu na wschód, od północy na południe – w każdym zakątku uprawiają aktywność. Gdzie by to w dawnych czasach pomyślał przeciętny Nowak, by tak wyjść z mieszkania, tak zwyczajnie, aby pobiegać… A nuż, patrzeć się będą, obrabiać, lustrować głupio i się zadziwiać.Na szczęście świadomość się zmieniła i chuć rekreacji sprawuje władzę w narodzie. Najczęściej osoby truchtające czy jeżdżące na rowerze zobaczyć można w wielkich ośrodkach miejskich, jak Warszawa, Wrocław lub Poznań. W mniejszych miasteczkach także nie wygląda to negatywnie, lecz tam akceptowane są inne uciechy, no na szczęście, i tam to się zmienia.

jazda na rowerze
Author: Blaye Cotes de Bordeaux
Source: http://www.flickr.com
sporo osób rozpoczyna trenować i od razu czyni to nazbyt ambitnie. To znaczy, jasna sprawa, liczą się chęci, lecz nie można przesadzić. zwłaszcza to się tyczy osób, które całą zimę spędzają przed telewizorem, z paczką chrupek i piwem w ręce i nagle, gdy zrobi się ciepło wylatują z chaty, żeby spalić przeszkadzające kilogramy. Aż tu nagle kontuzja, i nici z treningu, i z nadmiaru ciała…

Warto podejść do tematu spokojnie i startować powolutku. Nie liczcie, że jak wystartujecie prędko to szybciej ujrzycie wyniki.

Musisz mieć dodatkowe wątki (https://btune.pl/diagnostyka/) na opracowany tu temat? Nie ma problemu - musisz wejść w poniższy link i tam znajdziesz ogrom różnych detali.

Tak to się niestety nie odbywa, potrzeba i zaprawy, i cierpliwości. Warto złożyć wizytę u lekarza sportowego Poznań, który natchnie, jak najlepiej ćwiczyć, żeby było właściwie. Bądźmy systematyczni. Podobnie, jak odradzić należy trening na szybko od samego początku, tak nie powinniśmy w jeden dzień zrobić maratonu, aby następnie tydzień odpoczywać. jedynie systematyczność, skromność i anielski spokój zapewnią nam zdrowie - http://hipokrates-olesnica.pl. miejmy to na uwadze.