Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

Życie z reguły nie jest usłane różami i nasze relacje z szefem mogą nas doprowadzać do szału

  • Posted on: 24 April 2022
  • By: addmean
Niestety czasami zdarza się, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać w pracy. Powodów jest niestety kilka.


Niektórzy posiadają pracę idealną. Po prostu wszystko im się ułożyła: miejsce pracy, szef, godziny pracy, współpracownicy, obowiązki oraz nawet wynagrodzenie.


kodeks pracy
Author: Wawel Service


Szkolenie
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com


Takich osób jest na pewno niewiele, gdyż cuda rzadko się zdarzają. Dużo jest jednak osób, które twierdzą, że mankamenty ich pracy są mało denerwujące, że są w stanie sobie z tym wszystkim jakoś poradzić. Czasami jednak sytuacja staje się tak bardzo nieznośna, że warto pomyśleć o ucieczce. Dobrym rozwiązaniem będzie wtedy szukanie nowej pracy. Kiedy już ją znajdziemy, to w dotychczasowym miejscu zatrudnienia składamy wypowiedzenie. Może ono trwać nawet do trzech miesięcy (zależnie od tego, ile lat tam przepracowaliśmy). Jednak można zasugerować kierownikowi rozwiązanie umowy o pracę za porozumieniem stron. Jest to najkorzystniejsze wyjście dla ludzi, którym zależy na czasie lub dla tych, którzy nie mogą już znieść siedzenia w znienawidzonym miejscu. Można zasugerować przełożonemu jakąś konkretną datę. Może, ale wcale nie musi się on na nią zgodzić. Warto jednak starać się dojść do kompromisu. Można przykładowo zaoferować, że w czasie, gdy będziemy jeszcze obecni w firmie, wyszkolimy nową osobę na nasze stanowisko. Powinniśmy wówczas również zużyć cały zaległy urlop.
Ważne jest to, by zdawać sobie sprawę, że tego typu porozumienie powinniśmy zawrzeć na piśmie.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę (https://platek-wspolnicy.pl/kontakt/) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Gwarantujemy bardzo niskie stawki, więc się nie rozczarujesz!

Umowy ustne w żadnym wypadku nie wchodzą tutaj w grę.