Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/wpzs-ecommerce.org/includes/menu.inc).

W życiu stawiamy sobie dużo wymagań i chcemy je realizować

  • Posted on: 15 May 2022
  • By: addmean
Bardzo często porywa nas rywalizacja i to w zasadzie o wszystko - o lepszy dom,o nowocześniejszy samochód, o bardziej kosztowne meble? Gdzie są tego przyczyny - nie wiadomo, ale wciąga faktycznie liczną grupę ludzi.


Może nie chcemy czuć się gorsi, mniej majętni, więc staramy się nie wypadać z tej rywalizacji i dążymy do tego, aby mieć to co inni.
Pracujemy bardzo dużo, lecz to co zarobimy nie w każdym przypadku wystarcza na nasze niemałe potrzeby. Co w takim momencie robimy? Cóż - bardzo często jedynym rozwiązaniem okazuje się pożyczka. Spłacamy jedną, a za moment rozmyślamy o następnej, bo mamy w planach wymianę albo wyposażenia mieszkania, albo sprzętu, gdyż okazuje się, że nasz jest już zbyt nienowoczesny. Może robimy to z zazdrości, może po to, aby nie odstawać w tym względzie od reszty? Tylko z jakiego powodu w takich momentach nie myślimy o tym, iż każda następna pożyczka to jeszcze dłuższy czas spłaty.

Jeżeli ciekawi Cię tematyka omawiana w niniejszym artykule, sprawdź pełną ofertę, a z pewnością okaże się ona dla Ciebie godna uwagi.

Czy należy ulegać takim zachciankom? No cóż, jeżeli nas stać to nie ma problemu, jeśli tylko to powinno nam poprawić samopoczucie. Nieduża pożyczka na zakup sprzętu lub nowych mebli nikogo nie położy finansowo, bardziej należałoby się zastanowić nad tym, po co nam taka rywalizacja? Czy ludzie są aż tak zazdrośni? Może i tak.Czy rzeczywiście najbardziej ważne jest posiadać, a nie być?


reklama zewnętrzna
Author: Prank Sky Media
Source: http://www.flickr.com


firma
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com


pożyczka
Author: Robert Ashworth
Source: http://www.flickr.com


Jasne że, powinno się mieć w życiu plany i dążyć do ich spełnienia.
Lecz czy to wszystko ma być jedynie po to, by się przed kimś poszczycić swoimi osiągnięciami i to bardzo często finansowymi? Przecież realizacja celów powinna okazać się wyłącznie dla nas satysfakcją, a nie dla innych.